Закладки

Rise of the Roman Empire

Альтернативні назви:

Rise of the Roman Empire симулятор містобудування з елементами покрокової стратегії. Призначено гру для мобільних пристроїв. Графіка гарна, у мультиплікаційному стилі. Персонажі озвучені з гумором, а музика підібрана те щоб піднімати настрій.

Гра виділяється на фоні інших. Грати в Rise of the Roman Empire дуже цікаво, У цьому випадку завжди є чим зайнятися, а завдання різноманітні і швидко не набриднуть.

Отримавши на початку гри невелике римське село ви повинні будете поступово перетворити його на одну з найбільших імперій в історії. Але перш ніж це станеться на вас чекає багато пригод.

  • Дослідіть світ навколо, щоб знайти необхідні для будівництва ресурси
  • Побудуйте достатньо житлових будинків для швидко зростаючого населення селища
  • Розвивайте технології, які дозволять зводити більш складні будівлі та покращувати існуючі будівлі
  • Створіть сильну армію яка допоможе захистити свої володіння, а пізніше і значно розширити їх
  • Налагодьте торгівлю

Це лише невеликий список справ у грі чекає на вас. Але перш ніж починати пройдіть коротке навчання, щоб дізнатися про управлінні.

Прислухайтеся до радників, адже жоден правитель не в змозі охопити керівництво всім у імперії, що стрімко розвивається.

Порадників два:

  1. Овідій полководець з багатим досвідом має нагороди, пройшов безліч битв. До нього варто прислухатися у всьому, що стосується військової справи.
  2. Астерія грамотний управлінець та економіст. Вона допоможе визначити пріоритети у будівництві та підкаже куди найкраще витратити кошти. Крім цього, вона хитрий і мудрий дипломат, слухайтеся її.

Вам вирішувати як розвивати імперію адже ви в ній Цезар. Зосередьтеся на будівництві та розвитку або приділяйте більше часу завоюванням. У будь-якому випадку доведеться займатися і тим, ви лише вирішуєте чому приділяти більшу увагу. Варварські племена регулярно здійснюватимуть набіги. Найкращий засіб від цього напасти на них першими. Без науки та економіки нікуди. На утримання сильної армії потрібні гроші, а кращу зброю не отримати без розвитку ковальства.

Бої відбуваються в покроковому режимі. Ви ходите по черзі з супротивником, пересуваючи своїх воїнів по поділеному полю на шестикутники. Така бойова система досить поширена у різних іграх. Якщо любите покрокові стратегії, ви напевно вже знаєте як потрібно діяти.

Режим автоматичного бою спрощує битви з загонами значно слабше за ваш. З сильним противником краще керувати битвою особисто, щоб отримати перевагу.

Внутрішньоігровий магазин дає можливість докупити ресурси або корисні артефакти як за ігрову валюту, так і за справжні гроші. Регулярно бувають розпродажі та знижки. Але витрачати гроші не обов'язково, ви і без цього зможете комфортно грати, але ваша імперія розвиватиметься трохи повільніше.

Rise of the Roman Empire скачати безкоштовно на Android ви можете, якщо перейдете за посиланням на цій сторінці.

Встановлюйте гру і дізнайтеся, як це керувати могутньою країною під час її розквіту!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more