Закладки

Rise of Heroes

Альтернативні назви: Rise of Heroes

Rise of Heroes онлайн гра - багатокористувацька безкоштовна браузерна стратегія фантастичного жанру моделі free to play. Це приголомшливий світ, в якому переплітаються східна культура і стімпанковской технології. Тут є місце, як науковим відкриттям, так і магії. Таке оригінальне поєднання є родзинкою проекту компанії Gd-team. Розробники створили небаченої краси віртуальну всесвіт, де історія розвивається не за класичним сценарієм, а зовсім в іншому руслі. Якщо Вам цікаво подивитися, що вийшло з того, що події в стародавньому Близькому Сході повернули в інший бік, ласкаво просимо приєднуватися до мешканців нового світу. Почавши грати в Rise of Heroes, Ви зможете внести лепту в розвиток подій і на прикладі процвітання власної держави спостерігати всі видозміни, що відбуваються з часом.

Реєстрація в грі Rise of Heroes відкриє двері в життя, наповнену самими незабутніми пригодами. Щоб мати можливість прив'язати аккаунт на будь-який з цікавлять Вас соціальних мереж, Ви повинні зайти на офіційний сайт гри, повідомити електронну адресу і дочекатися листа з паролем. Ось і вся Rise of Heroes реєстрація! Тепер Ви повноправний користувач, який до того ж завжди і в усьому буде обізнаний завдяки існуючій розсилці новин. Що стосується системних вимог до гри, то вони абсолютно не стануть перешкодою між Вами і настільки захоплюючою забавою. Адже гра створена для того, щоб залучати народ, а не відштовхувати. Тому і системні вимоги зовсім не завищені. Головне, щоб комп'ютер був підключений до інтернету і мався звичайний браузер.

Давайте розберемося, що необхідно робити для того, щоб спочатку непоказні володіння розширилися і перетворилися на могутню державу. Отже, гра Rise of Heroes вимагає від Вас наступних дій:

- Захоплення чужих територій;

- Стройка на власній ділянці;

- Поліпшення промислових технологій;

- Підбір героїв (воєвод і помічників);

- Турбота про озброєнні армії;

- Накопичення матеріальних цінностей.

Сюжет гри заснований на PvР-битвах, тому Вам доведеться багато воювати. Потенційними суперниками є інші гравці. Але серед них же можна відшукати хороших союзників. Б'ючись за території, Ви повинні усвідомлювати, що кожна перемога це плюс для особистого держави. Адже кожен захоплений квадратик землі, це не просто розширення меж, але й істотні бонуси. Передбачені також і сутички з NPC. Іноді вони можуть завдати великої шкоди. Ви повинні навчитися справлятися з подібними персонажами.

Пам'ятайте про те, що багато чого в Rise of Heroes онлайн залежить від героїв, яких наймаєте на службу. З їх допомогою Ви будете досліджувати глобальну карту світу, відшукувати скарби, а також вести загони солдатів на ненависних ворогів. У грі є багато класів і спеціалізацій героїв. У кожного свої характеристики, здібності, а, отже, і функції. Постарайтеся зробити так, щоб Вам вірою і правдою служили герої різних категорій - так Ви забезпечите успіх будь-яких запланованих операцій!

Rise of Heroes грати Ви будете, користуючись внутріігрового магазином. У його асортименті безліч корисних речей. Це і Бусто для виробництва, і наукові досягнення для розвитку держави, й екіпірування для героїв і т. д. Що стосується доступного зброї, ділиться воно на такі види, як звичайне, покращене і легендарне. Арсенал складається з обладунків, щитів, наручей, мечів, сокир та іншого добра.

Грати в гру Rise of Heroes - це означає поступово використовувати перспективи, закладені в даному проекті. Чим довше триває гра, тим ширше коло Ваших можливостей. Ви неодмінно зможете створити величну імперію, яка прославиться своєю могутністю! Нехай не лякають Вас дрібні труднощі, Ви зумієте впоратися з будь-якими проблемами. Головне - докласти хоч трохи зусиль! Удачи! Нехай втілиться все задумане!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more