Закладки

Rise of Immortals

Альтернативні назви: ROI

Гра Rise of Immortals & ndash; це безкоштовна 3D-гра в силі MMO ігор, яка розкриває популярні дії в стратегії геймплея традиційних ігор MOBA.

У гру Rise of Immortals online додані на відміну від традиційної MOBA розширені функції соціалізації, поряд з постійним розвитком персонажа, які були вперше створені для жанру MOBA. & nbsp;

Rise of Immortals встановлено у світі Graxia, через 300 років після подій & laquo; Guardians of Graxia & raquo; на базі Petroglyph, грі, яка була випущена в минулому році.

& nbsp;

У Rise of Immortals реєстрація складається з декількох етапів: заповнення реєстраційної форми, т. е. створення аккаунта і підтвердження реєстрації.

Для того, щоб створити свій аккаунт Вам потрібно зробити наступне:

1. Знайти офіційний сайт гри Rise of Immortals. & nbsp;

2. На головної сторінки натисніть на посилання & laquo; Community & raquo ;.

3. Після цього натисніть на кнопку & laquo; Create account & raquo ;.

4. У перший осередок Вам потрібно ввести Username & ndash; своє користувальницьке ім'я.

5. Вкажіть E-mail Address & ndash; свою електронну адресу.

6. Напишіть Password & ndash; пароль, який складається від 3 до 32 символів.

7. Введіть Confirm Password & ndash; це означає, що потрібно ввести повторно пароль для його підтвердження.

8. Дайте відповідь на Registration Question & ndash; реєстраційний питання. Відповідь напишіть в клітинку, яка вказана нижче.

9. Введіть Security Check & ndash; секретний код. Він зображений у Вас на екрані.

10. Прочитайте положення сайту і відзначте всі пункти, з якими Ви згодні. & nbsp;

11. Після цього натисніть кнопку & laquo; Create account & raquo ;.

& nbsp;

Грати в Rise of Immortals може кожен зареєстрований користувач і у кого параметри комп'ютера відповідають наступним показникам:

Windows XP (Windows Vista, Windows 7) & ndash; ОС.

Intel Pentium 4 з 2 ГГц & ndash; процесор.

1 ГБ (2 ГБ для Vista) & ndash; оперативна пам'ять.

1,5 ГБ - жорсткий диск (вінчестер).

256 МБ - відеопам'ять

ДіректX 9. 0c-сумісна - звукова карта.

& nbsp;

У Rise of Immortals грати Ви будете замість рахунку на основі системи вирівнювання. По даній системі Ви можете просувати своїх персонажів через різноманітні пригоди, стійке древо умінь, а також налаштовувати і модернізувати унікальні здібності, які зберігаються від матчу до матчу. & nbsp;

Крім того, Rise of Immortals online & nbsp; має соціальний центр, де гравці можуть показати свої розширення, чат, емоції, переглядати лідерів, магазин, управляти різними опціями та багато іншого. & nbsp;

Гравці також мають можливість в Rise of Immortals безкоштовно взяти своїх безсмертних персонажа і за допомогою них брати участь у різноманітних режимах, які принесуть Вам перемогу.

Ви можете купувати товари через внутрішньоігрової магазин для подальшого підвищення своїх персонажів, у тому числі купуючи нові особливості та витратні матеріалами, наприклад для прискорення або особливого еліксиру. & nbsp;

Rise of Immortals познайомить з 12 персонажами. Ви зможете створити команди, починаючи від двох чоловік (максимальне число п'ять).

Rise of Immortals online & nbsp; головне знищити базу супротивника.

Реєструйтеся в грі Rise of Immortals, приступайте до гри з усією відповідальністю, і Ви обов'язково досягнете висот.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more