Закладки

Боги війни

Альтернативні назви: Rise of Mythos

Гра Боги Війни (Rise of Mythos) в атмосфері фентезі.

Молода браузерна гра Боги Війни побудована оригінальним чином, включаючи карткову складову і многопользовательскую стратегію. Оскільки розробники зробили ставку на атмосферу фентезі, вийшов красивий продукт із захоплюючим сюжетом.

Події розгортаються на тлі міста, який треба захищати. Але не війною єдиної цікава забава. У ній безліч можливостей проявити свої таланти стратега, економіста і картяра. Витягнути вдалу карту може кожен, але от зібрати цілу колоду із сильних карт дано тільки самим щасливим гравцям. Щоб скласти картину того, як належить в Боги Війни грати, виділимо кілька основних пунктів:

    Многое залежить від самого гравця, як він Скомбінуй карткових героїв і який крок зробить, але завжди є"випадок", який любить втручатися у спланований хід подій.

  • Основная мета – зібрати повну колоду
  • Подобрать унікальну комбінацію карт з істот або явищ і заклінаній
  • Совершать покупки в аукціонному доме
  • Найті власну стратегію і розвинути ее
  • Прісоедіняться до гільдіям
  • Участвовать в PVE-пріключеніях
  • Обустраівать місто, зводячи необхідні сооруженія
Завдяки цьому"джокеру"деколи новачок одержати нищівну перемогу над асом розкладу і бувалим стратегом.

 

 

Карткові герої.

Буде потрібно Боги Війни реєстрація, щоб почати знайомство з правилами та подіями. Вказавши адресу електронної діючої пошти, чекайте відповідного листа з паролем. Його потім можна легко змінити на власний. Також є варіант входу через Однокласники, ВКонтакте, Фейсбук і Майл. Ру.

Тепер ви повноправний мешканець легенди, в якій безліч героїв, які прийшли з різних сказань. Поруч з ельфами, орками і єдинорогами можна побачити єгипетських і навіть скандинавських богів. З ними ви побуваєте в захоплюючих квестах, які поступово стають складніше і різноманітніше.

Ці персонажі, як і природні явища – картинки карт, які потім оживають, перетворюючись в тривимірних воїнів на полі бою. Тут присутні лучники, вершники й піші солдати, а також грізні вовки, кажани, бездушна нежить. Воїни збройні булавами, мечами, списами, арбалетами, чарівними скіпетрами. Одні підсилюють дію інших, і тому важливо правильно їх комбінувати.

В iPlayer Боги Війни присутній 7 карткових груп і 4 класу персонажів, які управляють стихіями, використовують грубу силу в контактному бою, зціляють або стріляють з лука.

 

 

Воювати, так воювати.

Щоб майбутній бій завершилося благополучно для вас, потрібна сильна команда. У міру проходження місій ви зможете розширювати колоду новими помічниками, а роздобути їх можна не тільки в битві з противником, але і виконуючи квести. Якщо бажаєте отримати особливо цінну карту, тоді вам належить побувати в аукціонному домі, де зібрані самі унікальні предмети.

Кожна перемога підвищує шкалу ваших навичок і підсилює особисті таланти. Щоб допомогти своїм помічникам досягти бажаного рівня, підбирайте трофеї після битви. Ще один шлях, це облаштування міста, в якому слід будувати вежі і морський порт, зводити підприємства з випуску товарів, розробляти корисні ресурси. Наприклад, залізо необхідно кузні, яка забезпечує воїнів зброєю і кольчугами.

Тренуйтеся з іншими гравцями на спеціальних аренах, виступаючи в парних (два на два) боях або одиночних (один на один). Дійство буде барвистим і ефектним, оскільки відбувається на тлі вражаючих пейзажів і з відмінними звуковими ефектами.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more