Закладки

Rise of Nations

Альтернативні назви: Rise of Nations

Про те, що таке гра Rise of Nations, знає будь, поважаючий себе геймер. Це справжнісінька класика жанру. Ця гра поєднує в собі всі кращі якості ігор, виконаних у жанрі історичної стратегії. Кожен любитель грандіозних завоювань і розробки найскладніших віртуальних стратегій і планів зможе знайти в цій грі себе. Вас очікують представники вісімнадцяти різних націй. Кожна нація має власними бонусами, які надаються гравцеві після успішного проходження завдання або квесту. Всього вам доведеться мати справу з шістьма тисячами років, протягом яких відбуваються всі основні події гри. Крім цього вам належить досконально опанувати майстерністю ведення боїв, навчитися шпигунству, а також навчитися вирішувати проблеми за допомогою світової чи громадянської воєн.

Для того щоб почати грати, вам необхідно буде завантажити Rise of Nations. При бажанні ви зможете завантажувати і встановлювати всі необхідні доповнення та оновлення, при цьому відкриваючи для себе нові карти, незвичайні і оригінальні юніти, різні ігрові кампанії та інші корисні додатки.

Грати Rise of Nations сподобається всім тим геймерам, які без розуму від ігор, що відносяться до жанру комп'ютерних стратегій на історичній основі. Отже, якщо ви підозрюєте у себе наявність полководницьких нахилів, вам обов'язково варто спробувати свої сили в цьому проекті. У цій грі вас чекає величезна кількість інструментів, що дозволяють розвивати власну націю в абсолютно різних напрямах.

Розробники проекту характеризують його жанрову приналежність як RTS. В якості розробника, до речі, виступила відома компанія Big Huge Games. А роком народження проекту вважається далекий 2003. Ця гра надзвичайно вдало поєднує в собі всі кращі елементи глобальних стратегій. Варто відзначити, що надалі, творці проекту зуміли не менш вдало використовувати основні ідеї, реалізовані в Rise of Nation, застосувати в якості основи для інший не менш популярною сьогодні гри Rise of Legends.

У Rise of Nations нації огороджені один від одного національними кордонами, які представляють собою області, що знаходяться навколо міст і укріплень. За легендою гри національні кордони належать гравцям, і на їх території безперешкодно можуть бути зведені різні будови і будівлі. Слід враховувати і той момент, що ви не зможете вибудовувати будівлі на територіях нейтральних і вам не належать.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more