Закладки

Rome: Total War

Альтернативні назви:

Rome: Total War стратегія реального часу з елементами RTS. Гра вийшла спочатку на ПК, але тепер у неї можна погратись і на мобільних пристроях. Тут ви побачите чудову 3d графіку за умови, що продуктивність вашого пристрою достатня. Озвучено гру якісно, музику підібрано зі смаком.

Було в історії досить тривалий період коли Римська імперія правила переважно Європою і чинила сильний вплив на весь решту світу. Дії у грі відбуваються саме в ті часи.

Як і більшість імперій, Римська стала найбільшою у свій час, завдяки найсильнішій армії та талановитим керівникам.

Повторити цей успіх буде складно, але ви можете спробувати зробити це в цій грі.

Управління та інтерфейс були повністю перероблені та грати в Rome: Total War стало можливо на пристроях із сенсорним керуванням. Швидко навчитися взаємодіяти з грою вам допоможе невелике навчання та підказки на початку гри. Далі успіх повністю залежить від ваших талантів полководця і того, наскільки мудрим правителем ви станете.

Зробити має бути багато:

  • Знайдіть необхідні для будівництва та створення озброєння ресурси на околицях поселення
  • Дослідіть нові технології, римляни були першими не лише у військовій справі
  • Поліпшуйте будови та зводьте нові
  • Побудуйте потужні стіни зі сторожовими вежами
  • Спілкуйтеся з правителями сусідніх племен та застосовуйте дипломатію
  • Захоплюйте землі в коло і осаджуйте міста
  • Керуйте битвами, направляючи загони і вибираючи цілі атаки

Це дуже скорочений список того, чим вам належить займатися під час гри.

На початку дуже важливо побудувати надійне місто-фортеця забезпечене всім необхідним. Після цього можна приступати до створення сильної армії, здатної вселити страх у варварські племена.

Загони пересуваються по карті в покроковому режимі. Це зручно, оскільки можна пересувати величезні армії у вигляді фішок на карті. Під час битв гра переходить у режим стратегії реального часу. Ви отримуєте можливість керувати кожним підрозділом окремо, призначаючи цілі атаки та вибираючи маршрут просування по полю бою. Таким чином гра поєднує в собі зручність та простоту покрокових стратегій з можливістю впливати на бій як у RTS.

Як діяти залежить тільки від вас. Підійшовши до стін інших міст, ви можете взяти їх в облогу та виснажити ресурси захисників або піти в лобовий штурм.

У грі присутні багато знаменитих битв тих часів. Ви зможете не тільки на власні очі побачити як все відбувалося, але й отримаєте можливість впливати на перебіг бою.

Для гри не потрібно постійне з'єднання інтернет, достатньо встановити її і після ви отримаєте можливість грати навіть у місцях, де відсутній зв'язок.

Rome: Total War скачати безкоштовно на Android, на жаль, не вийде. Гра можна придбати на платформі Google play. Ціна за цей шедевр невелика, під час розпродажів можна купити гру зі знижкою.

Почніть грати прямо зараз якщо не байдужі до історії Римської імперії, або якщо вам просто подобаються стратегії!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more