Закладки

Royal Envoy 2

Альтернативні назви:

Royal Envoy 2 ферма з елементами військової стратегії та містобудування. Графіка в класичному стилі ігор дев'яностих, від цього гра не програє і не стає менш цікавою. Озвучка виконана добре, музика приємна.

Гра не зводиться до банальної споруди ферми або благоустрою поселення. Ваші завдання набагато ширші. Турботи вимагає все королівство. Багато людей незадоволені своїм життям і за дорученням короля вам доведеться зайнятися почергово всіма провінціями, містами та селами, щоб упорядкувати і налагодити роботу всіх систем держави.

  • Дізнайтеся про потреби та проблеми кожного поселення
  • Простежте за тим, щоб поля не пустували, а за тваринами на фермах був належний догляд
  • Налагодьте виробництво всіх необхідних у королівстві предметів
  • Створіть торговельні зв'язки між поселеннями країни
  • Побудуйте дороги та налагодьте транспортне сполучення
  • Подбайте про те, щоб оподаткування було справедливим

Гра не просто так називається Ім'ям короля, у вас і справді буде по-королівськи багато турбот.

Вас чекає безліч подорожей країною, в ході кожної з яких необхідно налагодити життя в області куди вас направила воля монарха.

Завдання можуть бути різні, від вирощування овочів до навчання армії або спорудження фабрик.

Хоч ви і знаходитесь на службі короля, але догодити необхідно всім жителям країни. Задоволене населення майже завжди означає, що й правитель щасливий. Дізнайтеся хто потребує допомоги і знайдіть рішення, яке все виправить.

Для досягнення цілей необхідні технології. Розвивайте науку, це допоможе витрачати менше сил на виконання завдань.

Прохання можуть значно відрізнятися, необов'язково йдеться про виживання, іноді у людей немає достатнього комфорту для нормального життя.

В грі реалізована зміна часу доби та циклічність пір року. Це може створити додаткові складності та зробити виконання завдань більш розтягнутим у часі. Взимку дуже погано росте врожай і йде багато деревини на обігрів приміщень, і це має безпосередній вплив на гру. Будівництво теж найкраще вести у літній період.

Кожен новий рівень ускладнює завдання, але й досвіду у вас уже буде більше.

Зробіть довірене вам королівство найкращим у світі. Збудуйте найкращі дороги та подбайте про щастя для населення.

Грати в Royal Envoy 2 не набридне, адже на кожному новому місці ви починаєте заново і перед вами будуть щоразу зовсім інші цілі. Завдяки цьому зберігається постійний інтерес до гри.

У цьому випадку не можна сказати, що графіка тут топового рівня, але під час гри про це просто забуваєш. Є хороший сюжет і дуже цікаві завдання.

Навіть не віриться, що це повністю безкоштовна гра, за яку розробники не просять грошей.

Royal Envoy 2 скачати безкоштовно на ПК ви можете перейшовши за посиланням на сторінці.

Всім відомі казки про жадібних і злісних монархів, допоможіть королю в цій грі стати ідеальним правителем для своїх людей, почніть грати прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more