Закладки

Sacred 2

Альтернативні назви: Sacred 2

Sacred 2 - комп'ютерна рольова гра в жанрі фентезі RPG. Німецька компанія виробник вирішила продовжити першу гру Sacred. З внесеними вдосконаленими нововведеннями гра дійсно має новий сюжет, нових геймплей. І все представлено на гідному рівні. У перекладі гра Sacred 2: Падший ангел. Можливо це означає, що жителі країни Анкария в очікування героя, який врятує їх від настання хаосу.

Щоб гра Sacred 2 отримала у Вашій особі нових фанатів, необхідно всього лише гру Sacred 2 скачати. Для цього Вам знадобиться наявність на Вашому комп'ютері програм для скачування ігор.

Ви будите мандрувати по континенту під назвою Анкария у всесвіті Sacred. На самому початку гри Fallen Angel Sacred 2 Ви вибираєте клас, до якого примкне Ваш персонаж, із запропонованих, крім Серафима повністю відрізняються від першої версії гри: Серафим, Вищий ельф, Дріада, Страж Храму, Воїн Тіні, Інквізитор і Драгомаг. А от далі, що дуже важливо, перед Вами вибір шляху, яким піде персонаж: шлях Світла або Темряви. Точніше треба вибрати божество: Люмен (Бог Світла), Форенс (Богиня мудрості і філософії), Кібела (Богиня природи), Тесту (Бог науки), Куан (Бог війни) і Керр (Богиня Зла). У разі вибору Серафима, Вам буде доступний тільки шлях Світла - Люмен, Форекс і Кібели, а Інквізитора - Темряви - Кер, Куан і Тесту. Відповідно при виборі шляху Тьми, у Вас немає вибору в божества Люмена, а якщо шляхи Світу, то Кера.

І далі можете починати у гру Sacred 2 грати.

Події, що відбуваються в грі передують подіям першої частини гри. Тут незапам'ятні часи коли тільки зароджувалися містичні сили і коли події привели до поділу на поганих і хороших. І найжахливіше може призвести до справжнього хаосу. Але Ви повинні не допустити цього чи навпаки прискорити процес.

Звичайно ж, і карта гри тут ділиться на зовсім інші регіони:

• Тілізій;

• Артамарк;

• Нор - Плат;

• Острів Серафимов і довгі підводні печери драконів;

• Хісса Та.

Тілізій - регіон ельфів. Сама хвора частина Анкарии. Клімат помірний.

Артамарк - місцевість людей. Поділений на князівства, під правлінням різних князів. Клімат сухий.

Нор - Плат - територія орків. Ділиться на ворогуючі між собою міста. Клімат степовий.

Острів Серафимов і довгі підводні печери драконів - володіння Серафимов. Одне велике неподільна держава. Тільки тут Т - енергія під контролем.

Хісса Та - територія ящерів, послідовники драконів. Місцевість затоплена водою. Ділиться на міста.

Загалом головне Ваше завдання виконувати завдання, покращувати Ваші навички, розвідувати території і вирішувати долю всієї Анкарии.

Гра Сакред 2 представлена ​​в якісній графіці, хорошою анімації. Хоч деякі деталі можуть бути не достатньо деталізовані.

Загалом можете ще переглянути Sacred 2 відео і скріншоти. І заходити на сайт, щоб гру Sacred 2 Fallen Angel скачати. І захопитися фантастичною подорожжю. Оскільки передбачається онлайн гра, то можете запросити друзів. Доброю Вам гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more