Закладки

Saints Row 4

Альтернативні назви: Saints Row 4

Всі, без винятку, знають, що гра Saints Row 4 - це доброякісний плагіат всіх існуючих сьогодні масштабних проектів. Нова частина навіть і не планувалася як виняток. Навпаки - тепер гра являє собою цікаве поєднання ГТА і Прототипу у фірмовій обробці творців Святих з Volition. Незважаючи на те, що цей проект не несе в собі ні грама унікальної інформації, його люблять. Геймери з усього світу визнають гру, навіть критики знімають капелюха перед розробниками, які можуть дозволити собі запозичити все, що завгодно, але при цьому робити проект якимось несхожим і особливим.

Як та інші ігри-клони, Саінтс Роу 4 намагається затьмарити запозичені елементи. У той час як хтось намагається брати відмінним почуттям гумору або стовідсотково реалістичною атмосферою, Святі налягають на шаленість. Абсолютно безбашений проект неможливо сприймати серйозно, але і негативно ставитися до нього також не виходить. Нова частина дітища Volition здивує наявністю (при тому у великих кількостях) цікавих завдань і захоплюючих текстових квестів. А у виконанні мимоволі проглядаються основні елементи з Матриці - від душі підійшли до нової гри, нічого не скажеш.

Щоб почати гру, необхідно завантажити Saints Row 4. Як ви, напевно, знаєте, інсталяційні файли цього проекту завжди викачуються досить швидко, особливо, якщо користуватися допомогою посилань з торрент-трекерів. Сюжет четверте Святих підняв основних персонажів до вищої щаблі влади - тепер головний герой представлений в ролі президента Сполучених Штатів Америки (ні багато, ні мало, замахнулися, уявляєте, як відповідально тепер треба буде в Saints Row 4 грати? ). Найближче ж оточення «ватажка» теж розташовується неподалік - друзям президента належать місця в адміністрації. І все, начебто, відбувається як потрібно, святі приймають закони і допомагають вершити долю людства, виключно керуючись буквою закону, проте трапляється щось непередбачене.

Saints Row 4 рс розповідає про нашестя прибульців, які нахабним чином викрадають місцеве населення. Не зробили інопланетяни виключення і для вельмишановного пана президента. Далі все відбувається ще більш заплутано і незрозуміло - прибульці навіщось поміщають главу держави в модель Стілпорта, в точності нагадує справжнє місто. Чого вони хочуть цим добитися незрозуміло. Однак вам потрібно з'ясувати це, виконуючи в Saints Row 4 місії різного характеру.

Зміна обстановки дозволила творцям гри додати деякі нові елементи. Розробники проекту кілька віддалилися від концепції ГТА, яку вони посилено експлуатували у всіх попередніх іграх власного виробництва, і вирішили змінити напрямок розвитку в бік фентезі. Що ж, вийшло у них досить непогано, ну, оригінально, так точно. Щоб мати наочне уявлення про гру, можна подивитися спеціально створений для Saints Row 4 відео-трейлер з докладним описом нововведень і переваг.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more