Закладки

Starcraft 2 Спадщина пустоти

Альтернативні назви: Starcraft 2 Спадщина пустоти, Starcraft 2 Спадщина Пустелі

Game StarCraft 2 Legacy of the Void: стратегія випуску.

2015 рік продуктивний для багатокористувацьких ігрових продуктів. До них приєдналася і гра StarCraft 2 Legacy of the Void від розробника Blizzard Entertainment, випущена 10 листопада, і стала останньою серією трилогії.

V StarCraft 2 Legacy of the Void може бути завантажений і встановлений клієнтом для початку стратегічної кампанії. Провадячи чужу армію протоссон, ви будете протистояти смертельним зергам і террану. Перші п'ять місій будуть проводитися в одиночних кампаніях, дозволяючи вам, нарешті, звикнути до сюжету. Боріться в оточенні друзів, беріть участь у глобальному бою в мережі, вибравши одну з карт.

У сюжетній лінії, дії розгортаються навколо планети Аюр і ієрарха Артаніса, кого ви представляєте. Зерги підступно атакували його планету. Це сталося багато років тому, і протоси, жителі Айура перестали бути єдиною нацією. Щоб об'єднати їх і знищити ворога, Артаніс засновує флотилію Золота Армада. Він також повинен допомогти Керрігану Сара усунути Падіння Амуна Зель-Нага, у чиїх намірах організувати вражаючий кінець світу.

Для досконалості армії і корабля, Артаніс періодично повертається до флагмана "Спис Адуна". Він також спілкується з персонажами, отримуючи поради від них, і з підрозділів він дізнається про нові можливості бою.

Мета розгортання кампанії полягала в об'єднанні розсіяних племен у сильну армію, здатну відродити велич Протоса і знищити Амона. Але спочатку гравцям пропонують три місії "Передчуття темряви" з провідним героєм Зератулом і сюжетом, який розповідає про знайдене притулок Таль Дарима, про відродження Амуна і про таємницю пророцтва, яке він відкрив.

S герої один на один.

Pore скачати StarCraft 2 Legacy of Void, і приєднатися до гравців, досліджуючи простори Всесвіту. Під час гри в мережі ви матимете можливість проходити щоденні турніри в автоматичному режимі. Для цього потрібно стверджувати, що ви хочете боротися з найсильнішими в світі StarCraft на арені, а потім показати своєму противнику свої сили.

Не всі мріють бути самотним вовком простору. Разом ви можете робити такі речі! У режимі архонта під вашим загальним керівництвом приходить база, яка повинна бути захищена, і два противника. Діліться досвідом і допомагайте своєму партнерові в словах і ділах, щоб успішно виконати завдання.

Вибравши режим спільного виконання завдань, ви станете командиром команди з пари гравців. Буде багато ворогів, але досвід Сари Керріган, Джима Рейнора і ієрарха Артаніса допоможе вам. Чим вищий рівень досвіду у вашому обліковому записі, тим більше можливостей і видів військ буде доступно.

У Всесвіті StarCraft ви зустрінете символів:

 • Artanis
 • Rohana
 • Воразун
 • Reynor
 • Kerrigan
 • Karax
 • Zeratul

Параметри установки (вимоги до ігрової системи)

StarCraft 2 Legacy of Void на комп'ютері під керуванням Windows XP / 8 / Vista / 7 для Mac OS X 10 7 і вище. На даний момент розробники заявляють наступні мінімальні вимоги:

 • PC: AMD Athlon 64 X2 або Intel Pentium D
 • ATI Radeon X800 XT або NVIDIA GeForce 7600 GT
 • Mac: Intel Core 2 Duo
 • Radeon HD 2600 Pro або NVIDIA GeForce 9400M
 • PC / Mac: 20 ГБ простору
 • OP 1. 5 Гб для ПК і 2 Гб для Mac
 • Роздільна здатність монітора не нижче 1024x768

Не пропустіть можливість придбати StarCraft 2 Legacy of the Void у повному виданні та отримати чудові подарунки: «Крила свободи», «Серце Роя», «Спадщина пустоти». У них ви знайдете додаткові портрети, емблеми, нові домашні тварини, персонажі, здібності та зброю. Тепер залишається лише перемогти ворога славою протоссов.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more