Закладки

Settlement Survival

Альтернативні назви:

Settlement Survival симулятор містобудування з елементами виживання. У грі красива у мультиплікаційному стилі гексогональна графіка. Особливо приємно дивитись на воду. Звукове оформлення якісне, музика легка та не нав'язлива.

Ваше завдання забезпечити поселення достаток та розвиток.

Перед тим, як грати в Settlement Survival, виберіть розмір карти. На якому континенті або острові розташовуватиметься ваше містечко. Наявність спеціальних об'єктів. Крім того, вирішуйте чи схильний ігровий світ до природних катаклізмів і навіть епідемій. Таким чином, грати можна як у більш спрощеному режимі, так і в режимі виживання.

У грі у вас буде багато справ:

  • Будувати житлові будинки
  • Налагоджувати виробництво різних товарів
  • Займатися торгівлею
  • Ловити рибу
  • Збирати врожай з полів

І багато іншого.

Тепер про все докладніше.

Місце для заселення краще вибрати недалеко від основних природних ресурсів, які будуть відмічені зеленими значками на карті. Неподалік річки чи моря.

На самому початку у вас буде лише наметове містечко та група поселенців. Вас навчать азам виживання у грі. Навчання не можна пропустити, але воно буде не довгим і не надто нав'язливим.

У першу чергу подбайте про капітальне житло для населення. Будинків краще зводити відразу кілька. Вони можуть бути більшими і меншими залежно від того, яка кількість сімей зможе проживати в них. Для приросту населення слід стежити, щоб мешканцям був тісно, а рівень щастя був досить високим.

Після подбайте про їжу. Засійте поля. Розташувати їх найкраще в місці, яке дає бонус до врожайності, але якщо поблизу вашого поселення такого немає, то підійде будь-яка практично ділянка землі. Видів рослин для вирощування дуже багато є навіть екзотичні. Поля можна покращувати, встановивши лякала або подбавши про поливання.

Вода дуже важливий ресурс. Бажано колодязі розташувати так, щоб мешканці могли брати воду для своїх потреб та для поливу одночасно.

Матеріали для будівництва будинків населення вашого містечка видобуває самостійно, без вашої участі. Але ви можете відправити їх на збирання ресурсів у ручному режимі, вказавши що збирати.

Всі будівлі розташовуйте так, щоб потім можна було прокласти доріжки. Швидкість пересування важливий показник у продуктивності людей і навіть прості протоптані стежки збільшують його на 25 відсотків.

Згодом ваше поселення виросте в справжній мегаполіс і коло завдань дуже збільшиться. Підростаючому поколінню необхідно дати освіту. Для цього знадобляться школи. Знадобляться заводи, заводи і навіть лікарні, щоб стежити за здоров'ям людей. На будівництво таких складних споруд знадобляться навіть гроші. А, щоб торгівля процвітала своєчасно побудуйте торгові порти.

Settlement Survival скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вдасться. Але ви можете придбати гру на торговому майданчику або на офіційному сайті розробників.

Це чудовий містобудівний симулятор, в який варто зіграти якщо ви любите ігри такого типу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more