Закладки

Сфера: Переродження

Альтернативні назви: Sfera: Pererojdenie

Сфера: Переродження online & ndash; це перша багатокористувацька російська рольова гра в стилі фентезі.
Реєстрація в грі Сфера: Переродження вимагає скачки спеціального клієнта, потім введення ника, пароля, і-мейла. Реєстрація Сфера: Переродження необов'язкова, якщо ви вже реєструвалися в будь-якому проекті GameXP компанії NIKTIA. Online. Якщо ви забули свій пароль з системи GameXP Паспорт, то гра Сфера: Переродження онлайн допоможе вам його відновити.

На початку гри вам запропонують створити персонажа, і самостійно вибрати його зовнішній вигляд, включаючи татуювання. У персонажа є кілька характеристик. Це титул (військові успіхи), ступінь (магічні досягнення), здоров'я, прана, ситість, параметри атаки і захисту. Максимальний рівень титулу і ступеня & ndash; 60. Коли ви будете грати в онлайн гру & nbsp; Сфера: Переродження, то на певному етапі розвитку вашого персонажа він зможе вибрати собі професію. Це магічні професії & ndash; Інквізитор, Друїд, Чародій, Некромант і Архимаг. Бойові професії & ndash; Хрестоносець. Мисливець, Майстер Сталі, Зброяр, Бандіер. Ассасин, Варвар, Злодій і Коваль вимагаю розвитку як магічних, так і військових навичок. Професії вас навчить Майстер Гільдії, і, щоб удосконалюватися в обраному ремеслі вам треба буде виконувати його завдання.

, щоб грати в гру Сфера: Переродження онлайн і розвивати свого персонажа, то потрібно вбивати монстрів, що населяють світ. До того ж, NPC персонажі, які живуть у містах, будуть вам пропонувати місії по знищенню монстрів і добре за це платити. Відправитися на полювання за монстром ви можете поодинці, а можете і прихопити з собою компанію, в такому випадку рівень монстра дуже сильно зросте. Чим вище рівень убитого монстра, тим більше очок досвіду ви отримаєте. Всього в грі більше 150 видів різних кровожерливих монстрів.
Онлайн гра & nbsp; Сфера: Переродження пропонує вам кілька варіантів торгівлі & ndash; або з NPC-торговцем, або з іншими гравцями. В останньому випадку ви можете поторгуватися.
, щоб грати в & nbsp; Сфера: Переродження успішніше, ви можете увійти в якусь групу для виконання завдання, або вступити в клан. Кланів у грі велика кількість, проте вступити туди не так просто і потрібно витримати випробувальний термін.

Для перемог вам буде надано понад 500 видів зброї & nbsp; і 50 магічних артефактів. Зброя, яку доступно, визначається рівнем розвитку персонажа.
У вашого персонажа буде карма, від якої залежить місце його воскресіння і випадання речей при смерті. Карму можна поліпшити, виконуючи певні завдання.
Сфера: Переродження онлайн гра дасть вашому персонажу Книгу рецептів, в якій будуть записані рецепти застосування порошків для додання речі незвичайних властивостей і Книга мантри, в якій ви будете зберігати заклинання.
Бої в грі динамічні, на будь-який смак. Іноді проходять великомасштабні битви кланів за володіння замками.

Щоб у Сфера: Переродження грати, потрібно ознайомитися з чотирма материками & ndash; Гіперіоном, Хароном, Федом і Родосом і вісьмома містами. У кожному з міст гравця чекають цікаві квести, битви і пастки.
Світ Сфери виник в Середньовіччя, його створив один монах, який хотів врятуватися від бурхливої ​​чуми в новому, щасливому світі. Замість цього, через арешт і страти, ченцеві вдалося створити світ страждань, в якому стала стрімко розвиватися магія, а так само з'являлися різні монстри. Існує пророцтво, яке свідчить, що світ сфери загине, а разом з ним загине і наша земля, вражена безліччю обрушилися катаклізмів. Тому безліч сміливців шукають так званий Головний Вузол, який може запобігти виконанню Пророцтва.
Сфера: Переродження онлайн реєстрація дуже проста, але занурить вас у світ магії і лицарів, в якому ви зможете зайняти гідне місце.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more