Закладки

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Альтернативні назви:

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth стратегія реального часу із циклу Цивілізація. Грати в Sid Meier's Civilization: Beyond Earth можна на ПК або ноутбуку. Графіка деталізована та красива в реалістичному стилі. Озвучка виконана бездоганно, музика приємна і не втомить вас, навіть якщо проведете в грі багато годин.

Події в Sid Meier's Civilization: Beyond Earth починаються не в кам'яному вічі, що вже незвично для всіх шанувальників ігор цього циклу. Цього разу сюжетна кампанія розпочнеться у далекому майбутньому. Людство стоїть на порозі загибелі після глобального конфлікту, і тільки від ваших дій залежить виживання цивілізації.

У досвідчених гравців не виникне проблем з керуванням, а для новачків розробники підготували навчання з підказками.

Після того, як оволодієте управлінням, вам належить виконати багато справ:

  • Подбайте про надходження достатньої кількості всіх необхідних для виживання ресурсів
  • Будуйте та розширюйте міста
  • Надсилайте експедиції на сусідні планети
  • Розвивайте науку та освоюйте нові технології
  • Приділяйте увагу культурним потребам населення, будуйте артоб'єкти
  • Створіть сильну армію, регулярно збільшуйте її чисельність, і озброєння
  • Знайдіть надійних союзників завдяки навичкам дипломатії
  • Воюйте з ворожими арміями в локальній кампанії проти ІІ або проти реальних людей в розрахованому на багато користувачів режимі

Це деякі із завдань виконанням, яких ви займетеся в Sid Meier's Civilization: Beyond Earth ПК.

Гра відповідає традиціям серії Цивілізація, але оскільки події в ній відбуваються в далекому майбутньому ваші можливості тут набагато ширші. Хоча це зовсім не означає, що досягти успіху стало простіше.

Як і в інших іграх цієї серії розвиток відбувається циклічно, і для цього необхідно виконувати певні умови. Розвиток не лінійний і його напрямок залежить від прийнятих вами рішень.

Перед початком експедиції у вас буде можливість обрати лідера з восьми кандидатур. Кожен з них має свої сильні та слабкі сторони. Крім цього, вам знадобиться спонсор, обравши той чи інший варіант, ваші колоністи отримають певні бонуси.

До перемоги веде кілька шляхів, яким із них слідувати необхідно буде вирішити в процесі гри.

Рівень складності можна змінити залежно від переваг.

Розрахований на багато користувачів режим дозволить змагатися з іншими гравцями по мережі загальною кількістю до 8 осіб.

Битви проходять у режимі реального часу і виглядають досить видовищно. Намагайтеся своєчасно віддавати накази вашим бойовим юнітам.

Перед тим як почати грати вам необхідно Sid Meier's Civilization: Beyond Earth завантажити та встановити на комп'ютер. Інтернет надалі знадобиться тільки для розрахованої на багато користувачів гри.

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру ви зможете на порталі Steam або на офіційному сайті розробників.

Почніть грати зараз і врятуйте людську цивілізацію від загибелі в далекому майбутньому!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more