Закладки

SilkRoad Online

Альтернативні назви: Шовковий Шлях Онлайн

Представляємо Вам багато користувачів рольову онлайн гру, яка перенесе Вас у часи древнього Китаю, Близького Сходу та Європи. Це Silkroad онлайн гра, де Великий Шовковий Шлях є сполучною полотном між світами Азії та Європи. Ви маєте шанс своїми пригодами зробити свій внесок у химерний візерунок Шовкового шляху. & nbsp;

& nbsp;

Онлайн гра & nbsp; silkroad вимагає & nbsp; закачування і установки самої гри & nbsp; на Ваш комп'ютер. Для цього виконайте такі дії:

1. На головному сайті гри скачайте завантажувач ігри (3. 2 мегабайт)

2. Після цього запустіть завантажений файл і відкриється Ваш ігровий центр.

3. Там виберіть вкладку & laquo; Мої ігри & raquo; де Ви зможете почати завантаження самої гри silkroad.

4. Після закінчення цього завантаження запустіть завантажити файл проведіть установку гри. Запускаючи цю гру, Ви автоматично будете з'єднуватися з сервером гри.

& nbsp;

Для того щоб зануритися в світ пригод silkroad грати в ньому Ваш комп'ютер повинен відповідати таким мінімальним вимогам:

Процесор: Pentium 3800 МГц або вище

Оперативна пам'ять: 256 МБ

Відеокарта рівня: GeForce2 або ATI +9000

Звук: Сумісна з DirectX 9. 0c карта

Жорсткий диск: 4ГБ або більше

Операційна система: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Далі Вами повинна бути пройдена проста silkroad & nbsp; реєстрація:

1. У розділі & laquo; реєстрація & raquo; на головному сайті гри Ви вказуєте тип свого персонажа (торговець, мисливець або розбійник)

2. Вводите Ваш новий логін (ім'я під яким Вас будуть впізнавати на сервері гри)

3. Новий пароль з підтвердженням. Також вкажіть секретне питання (дівоче прізвище Вашої матері і т. ) І відповідь на нього, на випадок якщо забудете свій пароль.

4. Адреса електронної пошти

& nbsp;

Далі Ви повинні підтвердити Вашу згоду з правилами гри. Всі ці дані відсилаються як запит на реєстрацію. Через деякий час на Вашу електронну пошту приходить підтвердження з посиланням на Ваш профіль в грі, після чого можна вважати, що реєстрація в грі & nbsp; Silkroad закінчена.

На даний момент гра silkroad онлайн вміщає в себе 2 раси: Європейці та Китайці.

Європейська раса. Грати в гру & nbsp; silkroad онлайн за європейську расу можна використовуючи шість класів персонажів: воїн, маг, чаклун, бард, священик і розбійник. Кожен клас унікальний і користується особливими можливостями в грі. Європейська раса повністю орієнтована на гру групою, що компенсує індивідуальні слабкості гравців. Кожен клас у групі має свої завдання, які відповідають його здібностям.

& nbsp;

Китайська раса.

Китайська раса не виключає індивідуальне проходження і озброєна різноманітною зброєю: мечем, цибулею, списом. Розвиток навичок володіння певним зброєю дозволяє гравцеві комбінувати його з іншими видами і слідувати унікальною гілці розвитку. Граючи за персонажа китайської раси, можна розвивати персонажа самостійно, не вдаючись до допомоги групи.

Онлайн гра Шовковий Шлях регулярно оновлюється, а світ silkroad online змінюється на очах. А тому можлива поява нових рас, персонажів і класів.

& nbsp;

& nbsp;

Як вже говорилося вище, під час реєстрації Ви обираєте професію, & nbsp;

за яку Вам пропонується грати в & nbsp; silkroad при отриманні 20го рівня. Їх три: Торговець, Мисливець, Розбійник.

Торговець. Щоб грати в онлайн гру & nbsp; silkroad за торговців після отримання 20го рівня прямуйте в Гільдію Торговців. Вступивши в гільдію Ви створюєте собі псевдонім і новий одяг торговця. Після цього займіться організаційними питаннями: придбайте транспорт, створіть групу з іншими торговцями і мисливцями для кращого захисту каравану, закупите товар і везіть його в інші міста для вигідного продажу.

& nbsp;

Мисливець. Завданням Мисливця є захищати каравани від нападу розбійників і монстрів. За це він отримує відсоток з продажів торговців. Стати мисливцем можна після отримання 20го рівня, вступивши в Гільдію Мисливців і організувавши групу (караван) з торговцями та іншими мисливцями.

& nbsp;

Розбійник. Приєднавшись після 20го рівня до гільдії Розбійників Ви встаєте на шлях авантюризму, де для виживання Вам необхідно зайнятися грабунком проходять караванів створивши банду з іншими розбійниками. Слід побоюватися Мисливців, які отримують нагороду за Вашу голову.

& nbsp;

Гра silkroad онлайн (Шовковий шлях) - творіння корейської компанії Joymax, яке завдяки своїй зовнішній красі та інтерактивності навколишнього світу втре носа багатьом онлайн іграм в подібному жанрі. Ви зможете створити персонажа абсолютно індивідуального і незалежно від гри. Має значення лише Ваше ігрове оточення і Ваші рішення. Реєстрація & nbsp; silkroad занурить Вас у світ подорожей по мегаполісам стародавнього світу (Багдад, Константинополь, Дамаск), а також в інші небачені раніше чарівні міста. Це світ пригод, за яким подорожують геймери з усієї Азії, Америки та Європи. Приєднайтеся до них! & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Пригоди в світі Шовковий Шлях online чекають на Вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more