Закладки

SimAgri

Альтернативні назви: SimAgri

Гра SimAgri є онлайн симулятором і однієї & nbsp; з ігор про ферму. У даній грі Ви повинні розвивати свою ферму, доглядати за різноманітними культурами.

В онлайн грі SimAgri реєстрація досить проста. Для того, щоб зареєструватися в грі SimAgri Ви повинні казать наступне:

1) Ввести своє користувальницьке ім'я та пароль.

2) Вказати свою електронну адресу та сервер, на якому хочете грати.

& nbsp;

Грати в гру SimAgri Ви можете Ви можете, вибравши одну з декількох видів діяльності, які пов'язані з сільським господарством:

- Селекція: ви можете вибрати один з декількох видів і порід. Велика рогата худоба, свині, кози, вівці, кролики, кури, цесарки, американського Буффало, про які вам доведеться піклуватися щодня.

- Вирощування: Ви можете вибрати вирощувати пшеницю, кукурудзу, буряк, сою і багато іншого. А також, наприклад, Ви можете спробувати фруктовий сад з яблунями.

- FWF: FWF означає агрофірмовие роботи. Ви пропонуєте послуги сільськогосподарських робіт іншим фермерами, як сівба, оранка, добриво і багато іншого.

- Транспорт: Ви можете стати перевізником підрядником. Ви буде управляти своєю вантажівкою або іншим транспортом.

- Дилер Сільгосптехніка: Ви продаєте сільськогосподарську техніку з іншими фермерами. Купівля, продаж, ремонт, оренда обладнання.

- Центр тваринництва: Ви будете нести відповідальність за виконання штучного осіменіння для інших фермах. Ви повинні знаходити кращих племінних тварин, зразки сперми запліднювати худоби.

- Сільськогосподарський кооператив: Ви керуєте сільськогосподарським кооперативом, запропонувавши ділянки за контрактом іншим фермерам, купувати і продавати їх продовольства і сільськогосподарських культур через співпрацю.

Почнете Ви в SimAgri грати таким чином:

1. Для початку Ви повинні підписатися на & nbsp; Simagri. Підписка є безкоштовною і займе не більше пари хвилин. Після того як ви зареєструвалися, ви можете відразу починати грати.

Після того як ви увійшли в систему, вашим першим кроком буде вибрати місце, на якому Ви будете облаштовувати свою ферму. Щоб зробити це, виберіть регіон, а потім відділ / провінції.

Ви можете купити будівлі, сільськогосподарських тварин, машини, земельні ділянки і т. , А після цього почати управляти своєю фермою.

Також Ви можете придбати спеціальний Simpass, який дасть вам переваги і нові варіанти, які будуть оптимізувати віртуальну ферму.

Ви можете відмовитися від підписки у будь-який час. Ваш обліковий запис буде зупинений і всі дані втрачені. Крім того, якщо розробники в грі виявлять обман, кілька рахунків, ваш акаунт буде видалений незалежно від того чи мали ви Simpass чи ні.

Гра SimAgri online побудована за принципом, як і всі інші ферми. Ви повинні купувати тварин і рослини, доглядати за ними, збирати врожаї і отримувати прибуток.

Реєструйтеся в грі SimAgri безкоштовно, вдосконалюйте свої володіння, грайте чесно і прийдіть до перемоги!

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more