Закладки

Simcity 2013

Альтернативні назви: Simcity 2013

Simcity 2013 - комп'ютерна гра в жанрі симулятор, містобудівна симулятор. Розробники створювали гру переслідуючи єдину мету. Ви теж будите мати тільки одну мету. У грі SimCity 2013 міста головна ігрова одиниця. Гра SimCity 2013 розкриває перед Вами можливості показати себе, розкрити Ваш потенціал, як справжнього будівельника міста. Гра SimCity 2013 рс вже давно представлена ​​для роботи на персональному комп'ютері.

Завантажити SimCity 2013 Ви зможете відразу після того як загориться палаючим бажанням стати кращим мером. І звичайно ж, після того як перегляньте SimCity 2013 відео і скріншоти, і дочитаєте даний огляд гри SimCity 2013.

Як Ви вже зрозуміли Ви головний і єдиний персона гри. Ви - мер Вашого майбутнього процвітаючого міста. Ось тільки не пропустіть той факт, що Ваше місто частина держави, світу, всесвіту. І тут у Вас є сусідні міста. Мабуть це ще персонажі, з якими Ви можете меть спільні справи. Для початку гра SimCity 2013 рс пропонує Вам зробити вибір до якого виду спеціалізації Ваше місто буде відноситься. Точніше чим займатиметься жителі Вашого міста і завдяки якій діяльності Ваше місто буде процвітати. Гра підносить Вам на вибір такі спеціалізації:

• Нафтовидобуток;

• Електроніка;

• Торгівля;

• Культура;

• Казино.

Гірнича промисловість-одна з глобальних стратегій. Це виробництво потребує великої запасі води. І не забувайте про усунення забруднення екології. Не залежно від того, чи є чи ні на території Вашого міста запаси, все одно Ви можете займатися цією діяльністю.

Нафтовидобуток - добування нафти, і виробництво сировини її переробки. Виробництво вугілля і металів. Досить прибуткова спеціалізація.

Електроніка - виробництво товарів та обладнання необхідного в подальшому для підтримки економіки гри. Також створення електростанцій.

Торгівля - акцент робиться на розвиток бізнесу і торгівлі.

Крім естетичного задоволення, принесе ще достаток від залучених туристів і азартних ігор. вважається найвигіднішим в грі.

Гра SimCity 5 дає можливість реалізувати себе, як успішного творця міста, процвітаючого багатого міста.

На думку фанатів серії ігор SimCity, нова гра СімСіті 5 вдосконалена в графіку, і в загальному геймплей. Хоча й має не малу кількість недоліків, які Ви точніше зможете дізнатися на форумах гри. Компанія вже усунула вогнище більшості цих проблем, і надалі обіцяє не допустити їх поновлення.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more