Закладки

SimCity 4

Альтернативні назви: SimCity 4

SimCity 4 - популярний містобудівна симулятор, що став четвертим за рахунки в одному з найбільш довгоживучих стратегічних серіалів на комп'ютерному ринку. Ігри Сімсіті 4 мають широкий список можливостей, де гравцеві доступно Терраформирование, для створення більш зручного майданчика для будівництва вашого міста або ж унікального ландшафту, отличающего ваше місто від усіх інших. У Сімсіті 4 можна розділяти міста на особливі ділянки і формувати райони - житлові квартали, бізнес-центри, промислові зони і забезпечувати соціальне забезпечення, транспортні послуги та комунальні системи для мешканців вашого міста.

Як і в попередніх частинах серії гри Сімсіті 4 можуть запропонувати кілька різноманітних режимів проходження, що мають загальні риси, але сильно відрізняються списком можливостей. У режимі бога Сімсіті 4 дозволяє змінювати рельєф земної ділянки, де будуватиметься ваше місто, порівнювати гори і зводити лісу, пускати назад і осушувати ріки. Після формування майданчика для вашого мегаполісу і врегулювання кордонів з сусідами, ви зможете почати будівництво в режимі мера міста. У будь-який час гра Simcity дасть вам можливість прогулятися по вашому місту в якості окремого громадянина, для чого треба буде створити одиночного персонажа, Сіма, який буде жити у вашому місті і користуватися всіма створеними вами благами.

На вибір гравця тут представлений широкий список будов різних епох і архітектурних стилів і справжній цінитель зможе знайти тут і арт-деко, і неороманський стиль, і навіть американський ремісничий стиль. Крім цього, тут можна знайти багато відомих будов великих мегаполісів світу, таких як Сан-Франциско або Лос-Анджелес. Всі вони виконані з приголомшливою точністю в тривимірних моделях, які стали першим використанням тривимірної графіку в іграх серії. Графічна система дозволяє максимально близько збільшити будови вашого міста і розглянути їх в найдрібніших подробицях, причому зробити це можна буде не тільки в денний час, але і вночі, коли зовнішній вигляд вашого міста наповнитися блиском освітлювальних приладів і рекламних вивісок, що буде виглядати воістину невимовно. Все це візуальне різноманіття насичене атмосферою великого міста буде доповнюватися дивно точно підібраною музичної та звукової доріжками, де під спокійну і розслаблюючу музику до вас будуть доноситися звуки життя вашого мегаполісу.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more