Закладки

Skyburg

Альтернативні назви: Скайбург

Ігра Skyburg - нове слово віртуально-ігрового міра

Россійская компанія Awesomatic Games поки новачок в створенні MMORPG іграшок, але вже обзавелася шанувальниками, яким припала до смаку гра Skyburg. Це дійсно стильний, харизматичний продукт в стилі стім-панк, в якому саме актуально засіб пересування - дирижабль, а вчені ставлять досліди над ослами з психотропними здібностями.

Перед вами відкривається світ з літаючими містами, мутантами і зомбі постапокаліпсіс, але який представлений не в похмурій атмосфері, а з гумором і в мультяшному стилі мальованого коміксу.

Ігроков чекають сильні супротивники, неймовірні небезпеки, і щоб їх перемогти, вам потрібен власний флот. На поле битви з важкими кийками, нунчаками, гарматами виходять тендітні дівчата, рок гітаристи, скейтери, байкери. Вас чекають:

 • Баталіі
 • Торговля
 • Регулярние вилазки за межі города
 • Подаркі
 • Квести
 • Добича та інші задачі

Ну що, поміряємось силами?

От вас залежить, чи зможете ви пройти крізь озеро Смерті, що кишить жахливими зомбі, і уникнути смерті. Якщо в місті Скайбург противники рівні вам за силою, то за його межами знадобиться максимум удачі і життів, щоб задати жару всякої нечисті.

Для перемоги важлива кожна деталь: скільки найнято воїнів, як розставлені вони на майданчику, які задіяти здібності. Щоб в Skyburg грати, не потрібно дотримуватися встановленої сюжетом лінії поведінки. Всі кроки ваше рішення. Навіть якщо треба виконати конкретне завдання, тільки ви вирішуєте, як це зробити. Після сутички подивіться детальніше, які втрати поніс ворог, які ви, і тут же видно здобуті трофеї. Але оскільки ваші супротивники, це реальні гравці, належить Skyburg реєстрація, яка перетворить і вас в жителя небесного містечка Скайбург.

Вибірайте точки оборони і розподіляйте на поле битви юнітів: ослів, рок гітаристів, телевізорі-роботів з пропелерами, желеподібних і триокого істот і інших. Коли дано сигнал до початку побоїща, ви вже не зможете контролювати персонажів і щось міняти. Вони будуть діяти самостійно, а ви лише спостерігаєте ситуацію, не в силах нічого змінити, навіть якщо побачили власну помилку в розстановці сил.

Валюта піднебесної жізні

Без золотого запасу складно буде протистояти суперникам, і одним з важливих пунктів, які треба дотримуватися - заробляти плюшки. Заходячи щодня в гру, ви отримує бонус, який зростає з кожним разом. Якщо в перший день на ваш рахунок впаде 250 одиниць, то далі сума буде зростати: 500, 1100 Будуть також бонуси за перемоги в боях, ну а куди витратити їх, знайдеться. Модернізуючи свій дирижабль, ви зробите його справжнім монстром війни. Корисно купувати всілякі спеціальні здібності, наприклад:

 • Целітельную силу для лікування власного отряда
 • Мощний авіаційний удар
 • Мінімальную або максимальну атаку
 • Енергію
 • Дополнітельние жізні

І пару приємних слов

Skyburg iPlayer задумана таким чином, щоб в неї можна було грати, крім комп'ютера, на планшетах і мобільних телефонах. Розробники продовжують виправляти похибки, постійно вдосконалюючи продукт і працюючи на перспективу. Можливо, пройде трохи часу, і браузерна стратегія поповниться новими персонажами і можливостями. Але вже зараз вона просто чудова. Приємно і те, що не потрібно довго розбиратися в особливостях і управлінні реєструємося, заходимо і граємо собі на втіху. А задоволення отримувати є від чого: красива графіка, оригінальний стиль, різноманітність дій, ненав'язливий гумор.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more