Закладки

Solium Infernum

Альтернативні назви:

Solium Infernum покрокова розрахована на багато користувачів стратегія з надзвичайно широкими можливостями. Графіка виглядає дуже красиво хоч вона і виконана навмисне у похмурому стилі. Озвучка якісна, музика створює у грі неповторну атмосферу. Вимоги до продуктивності пристрою не надто високі, оптимізація присутня.

Перед вами політична стратегія, але є в ній місце і битвам. Події відбуваються на території Ада, де вам доведеться поборотися за престол владики цього страшного місця.

Однієї сили для того, щоб перемогти буде недостатньо. На гравців тут чекає багато інтриг, секретів і навіть зрада.

Приступати до гри краще після короткого навчання. Це буде недовго, оскільки розробники постаралися зробити інтерфейс максимально зрозумілим і простим.

Грати ви будете з компанією з шести гравців, або поодинці воювати з ІІ.

Для того, щоб досягти успіху потрібно багато зробити:

  • Дізнайтесь особливості правління пекла та його політичний устрій
  • Будуйте змови, намагайтеся уникнути пасток, укладайте спілки і робіть все, щоб збільшити свій статус в ієрархії
  • Створіть армію здатну прийти на допомогу, коли дипломатичні кошти будуть вичерпані
  • Станьте правителем цього похмурого місця усунувши конкурентів

У цьому списку перераховані основні види діяльності якої ви займетеся в Solium Infernum на ПК.

З самого початку гри ви потрапите в місто під назвою Пандемоніум. Він є столицею Ада і саме в ньому знаходяться сили керуючі цим місцем. Якщо подальші події будуть розгортатися відповідно до ваших планів, скоро, або не дуже ви керуватимете цим місцем.

Персонаж, яким ви маєте грати в Solium Infernum досить впливовий, він один з восьми Архідемонів, що входять до правління, але зайняти посаду верховного правителя буде дуже важко.

Якщо ви вирішили грати з друзями, не забувайте, що це всього лише гра. У процесі досягнення мети вам доведеться складати змови проти друзів і можливо навіть зрадити їх, якщо це принесе вигоду. Є можливість грати самотужки борючись за панування з ІІ. Діють тут усі учасники у покроковому режимі. Швидкість гри залежить від того, як швидко суперники ухвалюють рішення. Екшна небагато, але він є, ваші армії та ворожі сходяться на полі, поділеному на клітини. Під час битв можна захопити нові фортеці або усунути політичних конкурентів, але бойова система проста, оскільки гра більше про політику, ніж про війну.

Для того, щоб грати з друзями вам знадобиться підключення до мережі інтернет, локальна кампанія доступна офлайн.

На даний момент гра перебуває на стадії раннього доступу, але критичних помилок вже немає, а до моменту прочитання вами цього тексту, швидше за все, вже відбувся повноцінний реліз.

Solium Infernum скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати Solium Infernum ви зможете на порталі Steam або на сайті розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб стати володарем найстрашнішого місця у всесвіті!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more