Закладки

Songs of Conquest

Альтернативні назви:

Songs of Conquest покрокова стратегія, яка точно порадує всіх фанатів даного жанру. У грі графіка в класичному стилі, що надає їй шарму часів, коли треті герої були однією з найпопулярніших ігор. Цей проект багато в чому схожий на згадану гру та інші ігри лінійки. У той же час гра багато в чому перевершує своїх попередників.

Перш ніж грати в Songs of Conquest виберіть фракцію, яка вам сподобається. Усього фракцій у грі чотири.

  • Арлеон люди з лицарями та кіннотою, але є у цій фракції і незвичайні юніти, а саме фейрі та лісові парфуми.
  • Рана жителі боліт, що борються за незалежність проти своїх гнобителів. Як неважко здогадатися, це розумні жаби, черепахи і навіть дракони.
  • Лот некроманти, вчені та культисти.
  • Барія найманці з пустельних регіонів.

Для кожної фракції доступна і сюжетна кампанія.

До вибору фракції варто поставитися уважно, оскільки під час гри її змінити не вийде і на відміну від інших подібних ігор, тут ви не зможете зібрати армію, до складу якої увійдуть юніти різних фракцій. Житла істот інших фракцій ви зможете тільки розграбувати, але не зможете найняти воїнів. З ворожими замками ситуація схожа. Після захоплення міста у вас є два варіанти, спалити його та після відбудувати або переманити мешканців на свій бік. В останньому випадку частково казарми працюватимуть на вас, але найняти ви можете в них лише воїнів вашої фракції. Це не найзручніший варіант, оскільки часто потрібна постійна присутність героя в місті для підтримки порядку. Якщо ж мова про велике місто, то й третій варіант окупація. У випадку з великими містами цей варіант єдиний. Війська в місті не можна найняти, але ви отримуватимете ресурси, які дає таке поселення.

Міста можна розвивати, підвищуючи рівень будівель і розширювати для отримання більшого прибутку та більшої кількості юнітів у свій загін.

Поповнення армій у грі відбувається щодня, а не щотижня. Тому варто вказати точку збору, щоб не відвідувати всі казарми щодня.

Бойовий режим традиційний, але не лише відзнак. Поле розділене сіткою шестикутних осередків. На ньому можуть бути перешкоди. Але є й новація у вигляді височин. Зайнявши височину загін ближнього бою отримує бонус до характеристик, а далекобійні юніти збільшують радіус атаки. Перед битвою можна розташувати загони на своїй половині поля залежно від ваших уподобань. Кількість загонів залежить від розвиненого лідерства героя.

При підвищенні рівня герой покращує одну з навичок у своєму арсеналі або може вивчити новий. Кожні вісім рівнів можна вибрати спеціальну потужнішу навичку.

У кожного героя є слоти інвентарю для похідного спорядження, амулетів чи зброї. Спорядивши його відповідно, можна збільшити дальність пересування картою або посилити параметри захисту або атаки під час бою.

Songs of Conquest скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не можна. Але ви можете придбати гру на ігровому майданчику або на офіційному сайті.

Якщо ви любите подібні ігри, вам точно не варто пропускати цю! Пориньте у світ магії та героїв!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more