Закладки

Spartan Wars

Альтернативні назви: Spartan Wars

Гра Spartan Wars є грою, яка відправить Вас у подорож під керівництвом богів.

Spartan Wars онлайн & ndash; це гра про спартанські битви, де поля бою будуть просякнуті кров'ю.

У Spartan Wars реєстрація досить проста та особливо багато часу у Вас, звичайно ж, не займе.

Для того, щоб зареєструватися в грі Вам знадобиться:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Підключення до мережі Інтернет і браузер.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Знайти в пошуковику сайт з грою Spartan Wars Empire Of Honor.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; На головній сторінці сайту натиснути на посилання з написом & laquo; Реєстрація & raquo ;.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Перед Вами з'явиться форма для заповнення.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть у першу клітинку Ваше користувальницьке ім'я. Це може бути як справжнє ім'я, так і вигадане.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Далі напишіть своє ім'я або придумайте логін і введіть його.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть адресу своєї поштової скриньки.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Придумайте спеціальний пароль для гри і напишіть його в відповідну клітинку.

9. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Потім введіть знову пароль для підтвердження.

Важливо! Ті, пункти, які відмічені зірочкою, є обов'язковими для заповнення.

10. & nbsp; Натисніть на посилання & laquo; Зарегистрируйтесь & raquo ;.

& nbsp;

Гра Воїни Спарти надає Вам вибрати трьох богів. Вам буде надана можливість здійснювати трьох дії з богами:

- Worship (поклоніння) & ndash; Ви обираєте бога, якому будуть поклонятися жителі, які живуть у Вашому місті. Ваш герой може поклонятися тільки одному заданої богу, і кожен бог дає місту свої оригінальні бонуси. Один Бог може збільшувати можливість видобутку дерева, інший чого-небудь іншого і т.

- Level Up (підвищення рівня) & ndash; при підвищенні рівня бога ви примножуєте кількість бонусів, які даний бог може приносити вашому містечку. Для цього вам будуть потрібні очки Віри. Зазвичай їх заробляють в боях і за допомогою жертви. Окуляри Віри важливо заробляти, як тільки можна більше.

- Sacrifice (жертвувати) & ndash; в даному випадку Ви жертвуєте карту бога, щоб отримати за неї бали Віри. Типово жертвують тільки тими картами богів, яких у гравця вже дві, а так краще, щоб Ви цього не робили.

Грати в Spartan Wars Ви будете одними із запропонованих військах:

1. Scout (Розвідник). Це швидкі війська, але дуже слабкі. Вони є розвідниками. Їх можна використовувати для розвідки по інших містах. Скаути приносять Вам інформацію & nbsp; про ресурси і військах Вашого супротивника.

2. Swordsman (Мечник). Вони вважаються основою будь-якої армії. Їхня зброя & ndash; це меч. У них є бонуси проти воїнів, які атакують сокирами і кавалерії, але ці війська легко вбити стрілами. Головна перевага мечників, що вони дешеві і їх можна багато купити.

3. Spearman (Копейщики). Це найголовніші сильні воїни, які ходять пішки. Їхня зброя - це спис. У них є бонус проти військ мечників і кавалерії, Їх також легко вбити стрілами.

4. Axeman (сокирщик). Це досить потужні воїни. Їхня зброя - це сокири. У них є бонус проти військ копейщиков і кавалерії. Ці війська легко вбити стрілами.

5. Archer (Лучники). Ці війська мають силу проти піших військ, але вони досить слабкі в захисті

6. Cavalry (Кавалерія). Це війська ті ж самі Мечник, лише на конях. Їх зброєю є мечі. У них є бонус проти воїнів, які атакують сокирами і проти лучників. Їх найшвидше можуть убити орди піхоти.

7. Lancer (Лицар). Це ті ж самі Копейщики, лише на конях. Вони атакують списами. У них є перевага проти мечників і лучників.

8. Axerider & nbsp; (Сокирщик на коні). Це воїни, які мають сокири і їздять на конях. У них є бонуси проти копейщиков і лучників.

& nbsp;

Spartan Wars грати Ви будете з великим задоволенням. Spartan Wars Online & ndash; це гра саме для Вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more