Закладки

STALKER: Чисте Небо

Альтернативні назви: STALKER: Чисте Небо

Гра STALKER: Чисте Небо - розрахована на багато фантастична рольова гра в жанрі шутер від першої особи, яка є приквелом офіційної частини під назвою S. : Тінь Чорнобиля. Як перша частина, так і приквел розроблені компанією GSC Game World. Сталкер Чисте Небо гра показує події, які відбувалися за рік до тих пригод, що відомі з сюжету офіційної частини. До центру Зони занадто близько підібралася група сталкерів. Несподівано трапляється потужний викид, після якого змінюється вся Зона. Багато солдатів, які опинилися в місцях аномалій загинули. Невдовзі між угрупованнями виникають конфлікти, з часом переростають у справжню війну за території і поля артефактів. Головний герой - найманець по імені Шрам. Він вижив після Великого викиду, тоді як всі члени його команди загинули. Представники секретної угруповання «Чисте небо» виявили бідолаху на залізниці на півночі Боліт і доставили на свою базу. Саме тут Шрам і оклигав, після чого став співпрацювати зі своїми рятівниками. Що буде далі, Ви зможете дізнатися, почавши Сталкер Чисте Небо грати.

Опинившись у фантастичному світі, Ви самі зможете вибрати лінію поведінки. Ви можете стати стороннім спостерігачем чи активним учасником що відбувається навколо. Незалежно від Ваших вчинків світ завжди багатий на різноманітні події. З кожним кроком Вас очікують все нові сюрпризи. Наприклад, за черговим поворотом може бути група доброзичливо налаштованих сталкерів або лігво небезпечних монстрів, пастка, з якої практично неможливо вибратися або цінний трофей. І щоб здійснити настільки незабутню подорож, потрібно просто завантажити Сталкер Чисте Небо. Інноваційна система симуляції життя у грі управляє всіма персонажами і подіями в Зоні. Тому навколишній світ дійсно живий і рухливий. Динаміки в ігровий процес додає і зміна часу доби. Адже від того дня на вулиці чи ніч залежить багато чого. Наведемо маленький приклад. У темряві багато тварин бачать краще, чого не скажеш про людину, якій в темний час доводиться бути ще обачнішими. А може вночі взагалі не варто висовуватися з притулків? Загалом всьому свій час, і Ви повинні будете навчитися це розуміти. Близько тисячі сталкерів успішно виживають в цьому світі. Вони ведуть дослідження, у випадку потреби вступають у битви, здійснюють торговельні угоди, спілкуються між собою і не забувають про відпочинок. Ви можете стати одним з них і вести той спосіб життя, який найбільш до душі. Благо, свобода дій у грі дозволяє це.

Щоб виходити неушкодженим з битв, Вам доведеться подбати про надійну екіпіровці. Сталкер Чисте Небо зброя досить різноманітне, до того ж такі дрібнички як глушник, підствольний гранатомет, снайперський приціл підлягають удосконаленню. Доступно використовувати й інші допоміжні предмети: захисні костюми, аптечки, детектори, бинти, засоби захисту від радіації. Як тільки Ви завантажте Сталкер Чисте Небо відео, зможете відразу ж приступити до дій і з часом добитися і багатства і слави, незважаючи на всі майбутні труднощі.

Приквел здатний порадувати користувачів багатьма особливостями, до яких Ви не залишитеся байдужими. Життя не стоїть на місці, а разом з тим змінюються і улюблені розваги. Спробуйте - не пошкодуєте!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more