Закладки

Сталкер онлайн

Альтернативні назви: Stalker online

Нарешті сталося те, чого чекали всі шанувальники знаменитої серії ігор S. R. Багато було сказано і переказано про те, як саме повинна виглядати гра Stalker online на всіляких тематичних форумах. Вся численна армія онлайн геймерів СНД очікувала моменту, коли ж онлайн гра & nbsp; Сталкер порадує їх своїм тріумфальним виходом на інтернет простори.

І ось, компанія програмістів з Єкатеринбурга Cybertime System зібравшись з духом, і намагаючись врахувати побажання шанувальників серії, зробила цю довгоочікувану спробу і показала & nbsp; нам, як повинна виглядати онлайн гра Stalker. Вітаємо Вас дорогі геймери! Тепер в Сталкер грати можна онлайн!

Для тих, хто не в курсі. Всі ігри серії S. R. грунтувалися на максимальному реалізмі симулятора життя в Чорнобильської Зони відчуження. Причому вже в недалекому альтернативному майбутньому, де на АЕС стався ще більш потужний викид радіації. Це природно вплинуло на навколишнє середовище Зони. Почали з'являтися різноманітні аномалії, артефакти і т. п. Саме вивченням цих аномалій і займаються сталкери & ndash; відлюдники Зони. За одного з них Вам і доведеться грати в гру & nbsp; Сталкер онлайн.

У Stalker online грати доводиться, запускаючи файл гри з Вашого комп'ютера. Скачати гру Ви зможете на головному сайті гри.
1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; У розділі & laquo; Скачати гру & raquo; виберіть одну з посилань для скачування.
2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Коли архів з грою завантажився на Ваш комп'ютер, розархівуйте файли в ньому.
3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Скориставшись Розархівувати файлами, виконайте нескладну установку, і Ви зможете грати в онлайн гру & nbsp; Сталкер.
Потім на сайті гри Вами повинна бути пройдена Сталкер реєстрація.
1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Спочатку Ви повинні підтвердити свою згоду з правилами форуму Stalker-Online,
2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Після цього введіть свій логін (ім'я під яким Вас будуть впізнавати в грі і на сайті)
3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Адреса електронної пошти,
4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Пароль з підтвердженням,
5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Виберіть зручні & nbsp; Вам & nbsp; мову для гри, часовий пояс.
6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Пройдіть нескладну перевірку & nbsp; на те, що реєстрація & nbsp; Сталкер проходиться живою людиною, а не ботом.

Грати в & nbsp; Сталкер онлайн у Вас вийде, тільки якщо Ваш комп'ютер відповідає даним мінімальним системним вимогам:
Мінімальні системні вимоги:
Video: NVidia GeForce 8600, Ati x1600 with SM3. 0 з не менш 256Mb відеопам'яті
RAM: 2Gb
CPU: від 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32 / 64bit)
Система: Останній DirectX 9. 0c,. NET Framework 3.

Коли реєстрація в грі & nbsp; Сталкер перед Вами відкривається величезна Всесвіт зберігає антураж боротьби за виживання в забороненій зоні Чорнобильської АЕС. Сталкер online на даний момент є бета-версією. Тобто в майбутньому Вам слід чекати тільки нових поліпшень гри від розробників.

Сталкер онлайн гра, в якій основний час приділяється на виконання всіляких завдань і квестов. Спочатку вони можуть здатися занадто простими, але з накопиченням досвіду Ваш сталкер зможе стати сильніше і отримувати завдання спрямовані, наприклад, на глибоке вивчення аномалій Зони. За виконання всіх завдань Ви отримуєте досвід, який направляєте на розвиток характеристик Вашого Сталкера. У грі немає чітко визначених класів персонажа, тому Ви самі маєте право вибирати ту роль, яка Вам до вподоби.

Вся гра Сталкер онлайн побудована на демократичних принципах, коли кожен геймер на форумі гри вправі публікувати свої думки та пропозиції щодо улюбленій грі, щоб зробити її ще краще. Станьте новачком серед сталкерів. Ви можете вибрати для себе долю найманця або ж піти шляхом відлюдництва, а можливо Вам буде більш цікаво розгадати загадку Зони. Варіантів Вашого просування по захоплюючого світу Stalker online у ​​Вас предостатньо, і кожен з них дарує непідробні емоції.
Stalker online гра чекає на Вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more