Закладки

Star Trek Fleet Command

Альтернативні назви:

Star Trek Fleet Command космічна стратегія для мобільних платформ. У грі ви зможете побачити чудову графіку та насолодитися звучанням музики дуже схожою на ту, що можна почути у циклі фільмів «Зоряний шлях».

У грі вам належить стати керівником космічної станції і займатися дослідженням просторів космосу.

Тут на вас чекає по-справжньому неосяжний всесвіт з безліччю планет, кожна з яких таїть на своїй поверхні масу загадок.

Для того, щоб досліджувати гігантські простори ігрового світу знадобиться багато ресурсів. Збудуйте космічну станцію з потужною економікою. Займайтеся торгівлею та видобутком копалин на підконтрольних вам планетах.

Хронологічно грати вам належить у непростий час. Галактика перебуває на порозі великої війни між Клінгонами, Ромуланами та Федерацією.

Використовуйте тактику та стратегію під час битв, але не забувайте і про дипломатію.

Спілкуйтеся онлайн з гравцями з найвіддаленіших куточків земної кулі. Знайдіть нових друзів, створюйте спілки. Або змагайтеся за першість із суперниками.

Ви зможете завербувати під своє командування легендарних персонажів із всесвіту Зоряний шлях.

Під вашим керівництвом будуть служити:

  • Спок
  • Неро
  • Джеймс Т. Кірк

І багато інших. У кожного з цих персонажів унікальні здібності, які ви зможете розвинути ще більше у міру зростання їхнього досвіду та рівня.

Будуйте неймовірні космічні кораблі всіх рас. Зореліт Ентерпрайз, Ромуланський Бойовий Птах і Клінгонський Хижий Птах.

Створіть потужний космічний флот під своїм командуванням. Захоплюйте контроль за новими системами.

Допомагайте місцевому населенню планет. Винищуйте піратів та контрабандистів. Примиріть ворогуючі племена.

Виконуйте сотні цікавих завдань та квестів. Кожне завдання розкриє перед вами фантастичну історію та дозволить отримати цінні призи та досвід.

Вивчайте нові технології та вдосконалюйте ті, які вже доступні вам. Поліпшуйте озброєння, наукове обладнання та захист ваших кораблів.

Загляньте в найтаємничіші куточки космосу, де до вас жодна з цивілізацій не була. Знайдіть там незвичайні форми життя та вивчайте їх.

Візьміть участь у війні та отримайте під свій контроль безліч світів, щоб принести їм мир та процвітання.

Перебудовуйте та розвивайте свою базу. Зміцніть захист, адже чим краще будуть йти ваші справи, тим більша ймовірність, що на вас можуть напасти вороги.

Грати в Star Trek Fleet Command потрібно регулярно, якщо хочете підкорити собі простори галактики Зірковий шлях. Щодня заходьте в гру хоча б на кілька хвилин, виконуйте щоденні завдання та отримуйте цінні призи.

Беріть участь у подіях, присвячених сезонним святам, та отримуйте унікальні предмети та кораблі, які ніяк не видобути в інший час.

Гру не закинули і постійно оновлюють, додаючи ще більше цікавих завдань та квестів.

Якщо захочете висловити подяку розробникам, ви можете залишити відгук про гру або здійснити покупки у внутрішньоігровому магазині за реальні гроші. Пропозиції в магазині оновлюються регулярно і часто там можна придбати дуже цінні ресурси зовсім недорого, багато доступно для покупки за внутрішньоігрову валюту.

Star Trek Fleet Command скачати безкоштовно на Android ви можете перейшовши за посиланням на даній сторінці.

Установіть гру зараз і приєднуйтесь до команди дослідників неосяжного космосу у всесвіті Зірковий шлях!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more