Закладки

Stardew Valley

Альтернативні назви:

Stardew Valley ферма з деякими елементами RPG. Графіка в піксельній грі в класичному стилі. У грі чудове музичне оформлення. Можливо, навіть хтось захоче поповнити свою фонотеку деякими композиціями. Таку можливість розробники передбачили.

Спочатку потрапляєте до редактора персонажа. Там можете вибрати підлогу та зовнішність, після чого вигадуєте ім'я та все готове до початку гри.

Починається все з того, що дідусь залишає вам у спадок лист у запечатаному конверті і просить відкрити його, якщо вам стане зовсім погано.

Головний герой працює в ненависній йому корпорації Джоджа Колла офісним клерком і одного разу йому стає тужливо через таке нудне безрадісне життя. У цей момент він згадує лист. Роздрукувавши його, він дізнається, що дідусь залишив йому у спадок ділянку землі неподалік провінційного містечка Стардю Веллі.

Після ви вирушаєте на місце і виявляєте там покинуту дідусеву ферму. Всі будівлі в поганому стані і потребують ремонту. Саме з їхнього ремонту і потрібно почати.

Потім, коли краще знайомитеся з місцевими жителями, дізнаєтеся, що корпорація Джоджа дуже шкодить місцевим підприємцям занадто сильно знижуючи ціни на побутову техніку у себе в магазині. Але як пізніше ви зрозумієте, все не так просто і корпорація має багато підступних планів.

Відвідуєте напівзруйновану ратушу в містечку і виявляємо там дивних і трохи кумедних істот. Вони розповідають, що хочуть допомогти містечку стати знову процвітаючим місцем, як колись. Отримуємо від нього насіння та вирушаємо до себе на ферму.

Грати в Stardew Valley, буде захоплююче і весело.

Вас чекає маса найрізноманітніших занять:

  • Рибачити
  • Дослідити околиці
  • Бити з монстрами
  • Допомагати місцевому музею збільшити колекцію
  • Виробляти продукти харчування
  • Займатися торгівлею
  • Добивати руду
  • Створювати різні предмети
  • Покращувати будови

Перед вами лише короткий перелік, насправді у грі навіть більше, найрізноманітніших розваг.

Крім розвитку ферми, що належить вам, потрібно буде допомогти відновити містечко і ратушу. Для ремонту ратуші потрібні певні предмети. У грі є зміна пір року і в різні періоди можна вирощувати лише відповідні рослини. Якщо предмет, який потрібно для ремонту та розширення ратуші неможливо зробити в поточній порі року, потрібно буде почекати, іноді досить довго. Але це ще не все, зі зміною пір року навіть риба ловиться зовсім інша.

Банальним городництвом та виробництвом все не обмежується. Потрібно буде досліджувати околиці ферми. У цьому вам спробують завадити орди монстрів, ворогів кумедних істот із ратуші. Іноді це будуть цілі битви, в яких потрібно прокладати собі шлях через полчища ворогів, завдаючи ударів на всі боки.

Stardew Valley скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Гра можна придбати на торговому майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз і допоможіть провінційному містечку побороти корпорацію, яка намагається стерти з землі це чудове місце.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more