Закладки

Зоряні примари

Альтернативні назви: Star Ghosts

Ігра Зоряні примари: бої в Сонячній сістеме

Косміческіе простори манять справжніх коммандос, і гра Star Ghosts стала неофіційним продовженням знаменитих Космічних рейнджерів. Розробники самі зізналися, що за основу свого продукту взяли напрацювання калінінградських авторів КР. Але треба сказати, що Star Ghosts грати куди цікавіше. Ця забава з перших хвилин вражає насиченістю дій вас кидають в перше завдання, де треба знищити ворожі кораблі і дістатися до Воріт.

Простори космосу виглядають жваво - навколо пролітають маленькі човники і дефілюють значні крейсери, неспішно пропливають астероїди і осколки корисних мінералів. Не упускайте можливості підібрати їх - одні стануть в нагоді для пального, інші підуть в переробку на інші потреби.

Ваші дії будуть направляти оператори зі станції, попереджаючи про небезпеку або вказуючи маршрут пересування. Причому управляти кораблем простіше нікуди - мишкою клацайте в точку, зазначену стрілкою, і напевно потрапите за адресою.

В грі представлені три фракції:

  • Аврора
  • Тітан
  • Фенікс

Для своїх бійців вони і мати і батько - зроблять все, що потрібно, а натомість вимагають беззаперечного виконання наказів. Відрізняються вони тільки зовнішнім виглядом і видами космічних кораблів. Вивчіть їх принципи і погляди перед вибором, до якої фракції примкнути.

Большому кораблю великі возможності

Настоящій сюрприз гри в тому, що в Зоряні примари реєстрація не потрібна, оскільки процес запускається відразу. І ось ви пілот невеликого човника, а навколо неземні краси і насуваються небезпеки. Природно, вам хочеться швидше пересісти на значний лінкор, але для цього треба змужніти, назбиравши досвіду і грошенят. Як це зробити? Так само, як ви робили в інших браузерних іграшках:

  • Торговать
  • Виполнять заданія
  • Участвовать в бойових операціях

До того моменту, як пересядете на крутий корабель, не завадить турбота чинному, оскільки вам доведеться побувати в багатьох битвах. Зміцнюйте броню, модернізуйте двигун, встановлюйте потужна зброя і надійне захисне силове поле, зробіть містким багажний відсік. Старі деталі не викидайте якщо вам вони не потрібні, завжди можна продати їх на ринку.

Перечісліть всі аспекти модернізації неможливе, оскільки їх більше сотні. Тільки уявіть, скільки можливостей вам відкриває Star Ghosts - це воістину космічні масштаби.

Повоюем, постреляем

Особенностью ігрового процесу є можливість нападати навіть на новачків, доводячи їх до нервового зриву. Таку вільність дозволяють собі далеко не всі розробники, але в цьому щось є, наприклад, підняття власного ЧСВ.

Вообще Зоряні привиди не поскупилися на можливості постріляти по будь-якому випадку. Набридли уповільнені відносини з сусідом? Оголосіть йому війну. Можна мірятися силами, підключаючись до масових битв і беручи участь в битвах з босом, дошкуляти незміцнілих геймерів або бувалих.

Сраженія йдуть в реальному часі і режимі, який можна назвати напівавтоматичним. На з'явився поблизу ворога ваш корабель відреагує вогнем, а ваше завдання спрямовувати його дії, вибираючи, яке знаряддя задіяти, якими скористатися касетами зарядів, до яких навичкам вдатися. Це дуже простий спосіб управління, а ось унікальна тактика застосовується під час масових сутичок.

Іграя і виконуючи завдання, ви отримуєте корисні предмети, нагороди і море задоволення, яке саме є цінним надбанням. Залишається тільки побажати вам великих перемог і досягнень.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more