Закладки

Стартрек Чужа Земля

Альтернативні назви: Стартрек Чужа Земля

Гра Стартрек Чужа Земля нова реальність.

iPlayer Стартрек Чужа Земля обіцяє бути для всіх користувачів у відкритий доступ в першому кварталі 2016 року. Розробники на сьогоднішній день оголосили про те, що вони очікують перших зареєстрованих в ній користувачів вже зараз, пообіцявши їм стартові набори, які дадуть перевагу в майбутньому. Після виходу гри в вільний доступ, на пошту вказану в формі реєстрації прийдуть повідомлення про старт проекту.

За мотивами Стартрек випущена величезна кількість медіа продуктів, не одне покоління виросло на фантастичній історії зоряного шляху. Цей всесвіт є найбільш розробленою з усіх існуючих вигаданих світів.

Гра Стартрек Чужа Земля буде наповнена захоплюючими космічними пригодами, битвами в відкритих просторах галактик і великою кількістю літальних апаратів найнеймовірніших модифікацій. З релізів і скріншотів, які автори потроху викладають в мережу видно, що графіка обіцяє бути дуже якісною, на ній видно не тільки космічні кораблі і великі планети, розкидані по всесвіту, а й дрібні астероїди і інший космічне сміття, який може завдати великої шкоди літальному апарату.

Відомо, що гра розрахована на багато користувачів, браузерна, програму клієнт завантажувати потреби не буде. Щоб почати грати в культовий Стартрек Чужа Земля реєстрація знадобиться, і на цьому особливі вимоги закінчуються. Протягом місяця зі старту гри вона буде доступна на сайтах, а після з'явиться і в соціальних мережах.

 

 

Перші звістки про гру Стартрек Чужа земля.

За першими даними від авторів всі дії в грі будуть відбуватися в рідкому космосі, де гравцям випаде честь його досліджувати. За жанром гру можна буде віднести до стратегій для широкого кола користувачів, тобто від гравця не потрібні будь-які спеціальні навички, в ній просто можна чудово проводити час разом з друзями, але по ходу розвитку і оновлень, функцій і можливостей буде ставати набагато більше .

В Стартрек Чужа Земля грати можна буде за одну з двох фракцій, третя обіцяє бути проти всіх і приєднатися до неї не вийде:

  • Об'едіненная федерація планет - в неї крім вулканцями  входят земні істоти, філософією об'єднання є демократія і наука;
  • Колгонская імперія - вирішує проблеми силою, дуже войовничо налаштована;
  • Від 8472 - тирани обох рас, вони жадають знищення і перебудови вже встановленого світу, вкрай агресивні.

Занять і завдань в грі буде предостатньо, гравцям доведеться з самого нуля відбудувати космічну базу, налагодивши в ній буквально все - управління, життєзабезпечення, тобто видобуток необхідних для життя і виробництва ресурсів, сильно обмежених в умовах відкритого космосу. Уже відомо, що одним з найважливіших ресурсів буде металу іншим кристали. У грі можна буде отримувати контейнери, але без спеціальних ключів їх не відкрити. Необхідно налагодити наукові розробки та виробництво, побудувати власний флот і по ходу гри збільшувати його чисельність і покращувати показники.

Грати в гру Стартрек Чужа Земля доведеться не тільки, займаючись рутинною економічної складової, гравців чекають спекотні міжзоряні баталії, як з ворогами керованими штучним інтелектом, так і справжніми гравцями, що знаходяться перед моніторами власних комп'ютерів. Взаємодія гравців на увазі не тільки війну, в рамках фракції можна буде створювати альянси, об'єднавшись, можлива перемога над самим сильним і грізним противником.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more