Закладки

Star Wars: Empire at War

Альтернативні назви: Star Wars: Empire at War

Star Wars: Empire at War гра, події в якій відбуваються, як у космосі, так на землі. Дана гра є стратегічною комп'ютерною грою, сюжет якої складений за неповторною трилогії Зоряних Воєн.

У грі присутня всього лише два ігрових режимів: режим кампанії і режим Galactic Conquest. У кожному режимі є свої особливості:

1. Режим кампанії. Являє класичну сюжетну RTS.

2. Режим Galactic Conquest. Це режим з глобальною стратегією і тактичним і битвами в реальному часі.

Гру Star Wars: Empire at War скачати можуть тільки повнолітні гравці. Для неповнолітніх користувачів доступ до гри закритий. Завантажити

Star Wars: Empire at War у Вас є можливість і на будь-яких інших сайтах, які надають таку можливість. Наприклад, це можна зробити на торренте.

У Вас є приваблива можливість подивитися про гру

Star Wars: Empire at War відео. Це можна зробити на офіційному сайті гри або ж на youtube. У відеороликах розкривається основна інформація про гру, описуються місії, ігрові режими і багато іншого.

Гра Зоряні Війни: Імперія у Війні більш цікава в режимі Galactic Conquest. Даний режим ділиться на кілька частин:

1. Стратегічна частина. Тут ви повинні будувати великі будівлі, флот і вести війська на стратегічній карті. Під час гри Ви можете вести наукові дослідження і винаходити нові технології, нові кораблі, а також нову зброю. Тут є кілька технологічних рівнів. Повстанці в цій грі не розробляють власні технології, а вони забирають у імперців будь-яку розроблену технологію, яка стає головною у повстанців.

2. Тактична частина. Тактичні бої, постійно діляться на космічні та планетарні. Вони відбуваються в реальному режимі часу. У космічних боях постійно включають обмежену кількість кораблів. У грі нові кораблі викликаються як підкріплення. Крім бойової станції, обороняється, може володіти допоміжними радарами. Також присутні батареї на планетах. Залежно від розмірів корабля виділяють наступні зони ураження: знаряддя, генератори щита, двигуни, броню і ангар.

Star Wars: Empire at War зброя є декількох видів:

1. Зброї далекого бою.

2. Зброї близького бою.

Залежно від ситуації Ви будете використовувати певний вид зброї.

У гру Star Wars: Empire at War грати Ви можете різними героями з зоряних воєн. Більшість з них можуть брати участь в космічних битвах, а інші персонажі тільки в наземних боях. Є персонажі, які дають Вам бонуси, але не беруть участь в битвах.

Ви можете активно пересуватися по полю бою, захоплювати споруди і застосовувати спец-здібності, але при цьому Ви не можете стріляти.

У наземних боях борються світловими мечами і активно користуються Силою.

Присутні також крім героїв у грі і допоміжні безіменні персонажі, яких Ви можете найняти гравцем. Їх називають мисливцями за головами, агентами, контрабандистами і так далі.

SW EaW гра для справжніх цінителів Зоряних воїн!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more