Закладки

Steamcraft

Альтернативні назви: Steamcraft

Ігра Steamcraft - браузерна стрілялка на автомобілях з паровим двигуном. Гра виконана в жанрі стімпанк.

Сюжет гри Steamcraft

Сюжет оповідає про двох винахідників. В останній чверті XIX століття, Англієць Вільям Говард зі своїм приятелем Джеймсом Вауттом, випивали в одній з забігайлівок на околиці столиці Великобританії. Тема розмови була цікава: новий винахід того часу - парові двигуни. В ході активного обговорення, у них зародилася ідея. Вона полягала в тому, що, якщо машини з паровим двигуном об'єднати з гладіаторськими боями, то вийде щось цікаве. Так само, було б цікаво, якщо хто-то, створить чемпіонат по цих боїв, який в перспективі міг стати міжнародним. А міжнародні турніри - це спосіб заробити, за допомогою інвесторів і величезної кількості фанатів.

І тут, Говарда осінило, а чому б їм самими не організували міжнародні турніри серед парових машин і запропонував свою ідею приятелеві. Той з радістю погодився.

Настал 1881 рік. Тепер Вільяма Говарда і Джеймса Ватта знав весь світ, адже вони були - головними в міжнародній steamcraft асоціації. (Абревіатура - FISA). Дана група була відома по всьому світу. Вона складалася з організаторів боїв, членів суддівської комісії і торговців деталями. Чемпіонати по steamcraft набули неабиякої популярності по всій нашій планеті. Майже в кожному великому місті була арена, на якій велися бої за steamcraft. Сама арена, була набагато більше великого амфітеатру Колізею. Будували такі арени, найчастіше, на околицях міста, або ж взагалі - за межами міста. Причиною цього є учасники боїв - машини зі справжньою зброєю на борту. Що б стати чемпіоном по steamcraft, потрібно перемогти кожного суперника.

Мір Steamcraft

Еслі ви хочете відчути себе в ролі учасника даного заходу, то обов'язково пограйте в iPlayer Steamcraft на нашому сайті. У грі ви зможете побудувати свою унікальну машину, яка зможе літати, або ж їздити. Якщо ж ви не хочете створювати свою машину самостійно, то ви можете придбати машину в магазині. У ньому ви можете не тільки купити готове авто, але і купити певні деталі. Також, ви можете продати непотрібні частини авто, щоб заробити грошей, для покупки головної зброї, або фарбування свого автомобіля.

В світі steamcraft, ви зустрінете:

 • Боі на парових машінах
 • Много полів для боя
 • Разнообразіе машин і видів оружія
 • Прекрасная графіка
 • Смена погоди, суток
 • Командние бої разом з друзьямі
 • Подбор супротивників вашого уровня
 • Яркіе взриви

Steamcraft грати, можна на нашому сайті, для цього, потрібно зробити кілька дій, які включає в себе Steamcraft реєстрація. Для цього необхідно виконати кілька кроків:

 • Ввесті e-mail у відведений для цього поле
 • Прідумать ігрове імя
 • Прідумать пароль
 • Согласітся з правіламі

После реєстрації, ви зможете приступити до динамічним і швидким боям на випадкової арені. Вибирайте будь-який час доби, то чи ніч, або ж день. Ви зможете створити свою команду, в яку будуть входити друзі, щоб об'єднатися в боях проти своїх суперників. Під час бою розбирайте противника на деталі, ви можете відбити свого опонента колесо, капот, або ж головна зброя. За допомогою критичного шкоди, є можливість добити свого супротивника!

Встретьтесь зі своїми ворогами на машинах з паровим двигуном вже зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more