Закладки

SteamWorld Build

Альтернативні назви:

SteamWorld Build захоплююча гра в жанрі економічна стратегія з елементами містобудівного симулятора. Дуже барвиста, красива 3d графіка в стиль мультфільму порадує гравців. Музика весела, а персонажі озвучені з гумором.

У цій грі ви станете мером невеликого поселення. Його мешканці називають себе стімботами. Під поселенням розташована покинута шахта, що містить багато корисного, якщо вірити легендам.

Ви почнете грати у SteamWorld Build тільки після проходження невеликого навчання. Це швидко навчить вас, як взаємодіяти з ігровим інтерфейсом. Грати буде нескладно з використанням миші та клавіатури або контролера на вибір.

Після цього на вас чекає багато справ:

  • Розширюйте ваше містечко в міру того, як його населення збільшуватиметься
  • Дослідіть шахту та знайдіть застосування прихованим у ній технологіям
  • Заглиблюйтеся в шахту, щоб зробити ще більше відкриттів
  • Забезпечте надійний захист шахтарам та зміцнюйте своєчасно стіни

Під час гри головне завдання зробити так, щоб стимботы ні чого не потребували, а місто розширювався. Спочатку це буде досить просто. Нові технології, отримані завдяки дослідженню шахти, дозволять побудувати необхідне зростаючому поселенню. Але не все так безхмарно, у міру поглиблення більше зусиль доведеться витрачати на зміцнення стін або можливі обвали. Але це не є головною небезпекою.

У глибинах ґрунту мешкають небезпечні створення які почнуть полювання на ваших робітників. Чим більше ви проникатимете в надра, тим більше небезпечних тварин можете зустріти там.

Покращуйте виробничі будівлі, щоб створювати ефективніші інструменти та зброю для захисту. Технології, що отримуються з надр, допоможуть цьому. Не забувайте займатися справами міста, не варто звертати увагу тільки шахті. У всіх мешканців є потреби в житлі їжі і потрібно докладати зусиль для отримання необхідного, адже поселення постійно зростає. Щоб жителі могли розважитися знадобляться театри, кафетерії і навіть релігійні споруди.

Не поспішайте поглиблювати шахту, можливо в якийсь момент краще зробити паузу, накопичити більше сил і ресурсів для подальшого просування. Як тільки ви проникнете глибше вам доведеться подбати про захист від мешканців глибин і якщо у вас не вистачить для цього сил, все може скінчитися погано.

У міру просування виникне необхідність у нових ресурсах, які отримати буде складніше. Ланцюжки їх отримання вимагатимуть виявити кмітливість.

Є п'ять рівнів складності. Завдяки цьому кожен може вибрати найбільш підходящий та грати з комфортом.

Дослідіть п'ять карт натхненних SteamWorld і дізнайтеся які секрети вони приховують.

SteamWorld Build скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вдасться. Придбати гру ви зможете на порталі Steam. Досить часто гра продається зі знижкою. Слідкуйте за ціною, якщо хочете заощадити.

Починайте грати прямо зараз, щоб допомогти стимботам побудувати місто мрії і дізнатися про таємницю стародавньої шахти!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more