Закладки

Stellaris

Альтернативні назви:

Stellaris одна з найзначніших і найскладніших космічних стратегій. У грі досить гарна графіка, але головне у грі не це.

Перед тим як грати в Stellaris потрібно вибрати расу із запропонованих розробниками, але є і можливість створити свою.

Над створенням раси можна працювати досить довго. Настроюваних параметрів маса, можна змінити буквально все.

  • Розмір
  • Вид
  • Силу
  • Риси характеру

Це тільки найменший з доступних опцій. Можливо, ви захочете грати расою роботів та розпочати гру не на планеті, а на космічній станції. Обмежено все лише вашою уявою.

Після того, як закінчите експерименти зі створення раси, потрібно буде ще приділити увагу створенню герба за всіма правилами геральдики і вибрати на свій смак дизайн космічних кораблів.

Далі залишається лише визначити тип і розмір зіркової карти і можна грати.

На самому початку гри вам доступне буде дослідження величезної частини космосу, але згодом виявиться, що він не такий великий у порівнянні з цілою галактикою зоряних систем на вивчення кожної з яких потрібно приділити час.

Чи є інше розумне життя і де воно розташовується вам належить дізнатися пізніше. Крім того, вона може бути найнеймовірнішого вигляду.

Сумкувати в грі можливості не буде. Контролювати треба все.

  1. Встановити податки
  2. Розвивати науку
  3. Освоювати нові світи
  4. Слідкувати за настроями у суспільстві
  5. Приділяти час дипломатії
  6. Займатися оборонними або загарбницькими війнами

Цей список далеко не повний і зачіпає тільки поверхнево те, чим вам належить займатися в грі. Причому зі зростанням розміру вашої імперії справ ставатиме дедалі більше, оскільки на зовнішніх кордонах рано чи пізно ви зіткнетеся з іншими цивілізаціями. У той час як ваша територія буде включати все більше планет населених найрізноманітнішими мешканцями. Для зручності та спрощення управління ви зможете розбити свою територію на сектори.

Буде можливість формувати спілки або вступати до фракцій.

Чим довше ви граєте, тим більше ризик натрапити на агресивну цивілізацію або ворожу фракцію. Через це може виникнути загроза поневолення чи винищення всього живого на керованих вами планетах. Прийде воювати, причому це навіть не залежить від вашого бажання. Війни почнуть займати дедалі більше часу.

Під час битви ви, пасивний глядач. Вплинути на бій у вас не буде можливості. Залишається лише дивитися на красиво промальовану анімацію космічних баталій, коли ваш і ворожий флот обмінюватимуться ударами. Такий стан справ не всім сподобається тим більше навіть перевага у військовій могутності вашого флоту над флотом противника у півтора рази зовсім не гарантує перемогу. Це, напевно, єдиний недолік гри, який цілком можливо на момент, коли ви читаєте цей текст, розробники вже виправили, випустивши оновлення.

Кожна нова гра піде по-своєму, зовсім іншому сценарію, яких, може бути величезна кількість. Тому навіть якщо щось не склалося, не варто засмучуватися. Просто почніть грати знову.

Stellaris скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете купити гру на ігровому майданчику Steam або на офіційному саті.

Почніть грати вже зараз, у цій грі вся галактика може бути у вашому розпорядженні!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more