Закладки

Strange Brigade

Альтернативні назви: Strange Brigade

Ігра Strange Brigade для шукачів пригод.

Студія Rebellion Developments є творцем і видавцем одночасно, представляючи свій новий ігровий продукт. Її командна гра Strange Brigade заснована на пригоди з елементами шутера. В основу покладено фантастичний сюжет про шукачів скарбів з усіма наслідками, що випливають обставинами. Дія відбувається від третьої особи, а в команді може одночасно перебувати до 4-х учасників. Грати в гру Strange Brigade можна буде на таких платформах:

  • PlayStation 4
  • PC
  • Xbox One

Преодолей древнє прокляття.

Героі подій відправляються на неосвоєні території Британської імперії. Відбувається це в 30-х роках минулого століття, і навіть демонстраційний ролик стилізований під кінематограф тих років. Створюється враження, що дійсно дивишся пригодницький фільм або кінохроніку, де задокументовані важливі події експедиції.

Скачать Strange Brigade можна з 2018 року, коли і планується її випуск. Причому компанія обіцяє всім, хто підпишеться на її новини, розіслати безкоштовні ігрові копії в день релізу. Ті, чия буйна фантазія несеться за часів, коли авантюристи згуртованою командою вирушали на пошуки стародавніх артефактів, будуть в захваті від нової іграшки. Тут є все, що розбурхує неспокійні розуми не відбулися мандрівників:

  • Жівопісние картини дикої пріроди
  • Прітягательние руїни, повні драгоценностей
  • Древніе проклятія
  • Загадочние іерогліфи
  • Столкновеніе з неізвестним
  • Атакі повсталих мумій
  • Красочние бітви

Ето дійсно відображено в сюжеті, і ви будете не простою спостерігачем чужих подвигів, а самі зможете їх зробити все до одного.

Однажди археологам стало відомо місцезнаходження за реліквією, де похований таємничий артефакт, який шукали багато років. У глибину непрохідних джунглів був відправлений спеціальний загін, зібраний з представників різних професій, щоб зробити експедицію найбільш плідною. Кожен учасник має унікальні знаннями і навичками, володіє певним набором інструментів і зброї. Природно, вони пройшли спеціальну підготовку, і в разі критичної ситуації зможуть діяти спільно, але кожен відповідно до своїх талантів. Хоча в групі передбачено четверо учасників, їх може бути і менше, якщо так захочете. Втім, якщо вирішите, що впораєтеся із завданням один, відправляєтеся в гущавину в повній самоті, але результативність і шанси вижити значно падають.

Начіная в Strange Brigade грати, вас чекає політ на дирижаблі. Коли ж опинитеся в потрібній точці, висадка належить з парашутами. З цього моменту починається найцікавіше. Вам належить досліджувати всі закутки місцевості в пошуках підказок про те, як знайти головний таємничий артефакт.

Древніе, щоб заховати його, не просто помістили в одну з далеких печер, а й захистили темним прокляттям. Тепер його охороняє армія міфологічних створінь, яких веде за собою єгипетська королева відьом. Варто переступити межа дозволеного, як з пилу і руїн піднімається військо мертвих. Воно залишає затишні склепи, щоб знищити зухвальців, які вирішили вторгнутися в їх святиню.

В Strange Brigade ви зіткнетеся з муміями, єгипетськими божествами, такими як Анубіс, і іншими створіннями. Вас чекає ожилий жах, в якому належить вижити. Борючись із потойбічними солдатами, не забувайте, що місія вважається виконана тільки в разі, коли буде досягнута її кінцева мета. Знайдіть древню реліквію, і поверніться з нею додому.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more