Закладки

Stray

Альтернативні назви:

Stray дуже незвичайна гра, яка тільки умовно може бути віднесена до симуляторів або RPG. Це певною мірою і справді симулятор котика, чи кішечки, кому як подобається думати. Підлога тварини якимось явним чином у грі не позначена. Графіка хороша, але деякі текстури можуть здатися не зовсім чіткими, це можна пробачити грі, оскільки деталізація світу в цілому вражає. Музичне оформлення виконано відмінно, музика задає потрібну атмосферу, а котик, що мило муркоче при виконанні тих чи інших дій, змушує посміхнутися.

Після того, як почнете грати в Stray на вас чекає багато важливих справ.

  • Бігати
  • Стрибати
  • Портувати м'які меблі
  • Мяукати
  • Рятувати від тужливого існування цілу цивілізацію розумних роботів

Спочатку гри ви в образі котика бігаєте та досліджуєте залишки міста після зникнення людської цивілізації. Здійснивши необережний стрибок, герой гри провалюється на багато рівнів нижче, але не гине оскільки у котів 7 життів, а отямиться і починає шлях на верхні рівні до своїх друзів. Блукаючи місцевістю, в якій опинилися ви виявите, що це місце називається місто-притулок 99.

Першим вам зустрінеться невеликий робот-бот під ім'ям бі-12, він дуже стане вам у нагоді під час пригод, оскільки перекладатиме для вас на котячу мову мова місцевого населення.

Населений притулок 99 людиноподібними роботами, які живуть там багато століть, намагаючись у всьому імітувати побут людей. Вони дуже сумують і хочуть опинитися у верхньому світі на березі океану, відчути подих вітерця та милуватися світанками.

Піти їм не дозволяють дрібний і вкрай агресивний біологічний вид хеткраби. Ці тварюки населяють покинуті околиці міста і намагаються зжерти буквально все.

Ходять легенди, що розвинувся даний вид з мутованих мікробів людей. На якомусь етапі еволюції ці маленькі монстри почали поїдати навіть метал, не гірший за іржу. Саме тому вони становлять серйозну загрозу для роботів.

У гри немає глибокого філософського сенсу, але сюжет прописаний досить добре. Кіт, що допомагає техногенній расі подолати труднощі виглядає зворушливо.

Всі звички котика передані дуже точно. Анімації виглядають дуже реалістично. Відчувається, що творці гри довгі години вивчали цих тварин. Але не думайте, що це симулятор із повною свободою дії, де можна нескінченно довго досліджувати навколишній світ. Усі рухи та вчинки передбачені. Розробники чітко визначили межі областей, куди ви можете заходити і предметів, з якими можна взаємодіяти. Не сказав би, що це особливо розчаровує. Саме таке рішення дозволило так реалістично промалювати і анімувати кожну дію головного героя.

Сюжет у гри лінійний, і якихось відгалужень, і додаткових квестів, як і безлічі фіналів ви в ньому не побачите. Але при цьому гра залишає дуже приємне враження. Дає можливість провести вечір або два в компанії хорошої музики, красивих пейзажів постапокаліптичного світу керуючи милим звіром, що вирішує складне та відповідальне завдання.

Stray скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Ви можете придбати гру Steam.

Гра не дорого коштувала під час виходу. Зараз часто продається зі знижкою та дарує за невелику плату безліч позитивних емоцій. Почати грати ви можете прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more