Закладки

Street Legal

Альтернативні назви: Street Legal

Street Legal - комп'ютерна гра в жанрі автосимулятор. Це головна особливість даної гри.

Як у будь-яку комп'ютерну гру спочатку необхідно завантажити. Завантажити Street Legal Ви можете відвідавши сайт і маючи на комп'ютері спеціальну програму. Тільки от для початку радимо Вам дочитати даний огляд гри Street Legal і переглянути Street Legal відео і скріншоти. Що б бути більш обізнаним про сюжет і особливості гри.

Тільки в цій грі Ви можете себе відчути справжнім механіком. Ясна, що тут має перевагу гравець з уже наявністю знань у будову автомобіля.

Тому, що саме далі Ви підете до дилера і придбаєте автомобіль. Гру Ви починаєте з наявністю у Вас близько 20 тисяч доларів.

Ви реалізуєте Ваш автомобіль - міняєте як внутрішні деталі, так і зовнішні (тюнінгуете). Що саме Ви замінюєте вирішуєте тільки лише Ви. Потім берете участь в гонках на гроші, і при виграші відповідно отримуєте гроші.

Ясна річ, що гру Ви починаєте з початкового рівня.

У грі Street Legal машини відповідають моделям реально існуючих автоцентрів. Це робить гру значно цікавою, адже Ви пізнаєте машини відомих марок.

• Гоночний трек;

• Міські дороги.

Гоночний трек - це перше місце, де Ви випробуєте свою машину. Пряма ділянка дороги, на якому Вам нічого не завадить.

Міські дороги - ділянки дороги, на яких проходять гонки. Вони проходять в основному вночі, коли дороги порожні. Також, і вдень і вночі, Вас може зупинити поліція. І оштрафує Вас або за порушення швидкості, або за нерозв'язну модифікацію автомобіля.

Але не прагніть купувати круті моделі машин. Можна при наявність простої моделі, але вдало модифікованої, виграти гру.

Графіка в грі Street Legal має нормальну якість для гри. Музичний супровід представлено у вдалому вигляді для підтримки ігрового настрою.

Гра Стріт Легал вже чекає нових знавців машин. Поспішайте гру Стріт Легал скачати, та швидше. Гарного Вам настрою і ігрового процесу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more