Закладки

Stronghold: Definitive Edition

Альтернативні назви:

Stronghold: Definitive Edition класична стратегія реального часу. Пограти можна на ПК чи ноутбуці. Графіка виглядає вражаюче, вона дуже реалістична та деталізована. Озвучкою гри займалися професіонали і це помітно, музична добірка приємна і не набридне навіть якщо грати довго. Для Stronghold: Definitive Edition буде потрібно ігровий комп'ютер оскільки вимоги до продуктивності досить високі.

Гра перенесе вас на простори середньовічної Англії. Там на гравців чекає нелегка місія, в ході якої необхідно зібрати під своїм контролем роздроблену на багато маленьких королівств країну.

Це важке завдання оскільки правителі цих земель не хочуть підкорятися верховній владі і можуть чинити опір.

Займатися такою важливою місією найкраще після проходження кількох навчальних завдань під час яких за допомогою підказок ви дізнаєтесь про всі особливості інтерфейсу управління даної гри.

Далі вас чекає повний небезпек похід, під час якого потрібно буде приділити увагу безлічі справ.

  • Розвідайте територію, щоб виявити місця багаті на природні ресурси
  • Забезпечте безпеку вашому місту, збудуйте стіни та оборонні рубежі
  • Будуйте нові майстерні та фабрики, армії знадобиться зброя та обладунки
  • Дослідіть технології, так ви отримаєте перевагу над противниками
  • Засійте поля і збирайте врожай, чим більше населення у вашому королівстві, тим більше провізії буде потрібно
  • Виграйте битви і захоплюйте землі противників, щоб об'єднати країну під вашим керівництвом
  • Приділіть увагу дипломатії, воювати одночасно з усіма складно, краще перетворити частину ворогів на союзників

Тут перераховані основні види діяльності, з якими ви зіткнетеся, граючи в Stronghold: Definitive Edition на ПК.

Як і в багатьох інших стратегіях потрібно буде правильно розподіляти ресурси між різними напрямками діяльності.

Спершу мудріше буде всі кошти направити на зміцнення вашого міста та розвиток виробництва. Забувати про армію також не варто, інакше слабкістю може скористатися хтось із супротивників і нападе. Бої відбуваються в режимі реального часу. Розплануйте все заздалегідь, ніж витрачати час на обдумування действий. Зберігайте гру частіше і, якщо все піде не за планом у вас буде можливість завантажити збереження. Так можна спробувати, знову змінивши тактику та стратегію поки що не вдасться перемогти.

Під час битв командувачі накопичують досвід і зможуть ефективніше діяти в майбутньому.

Грати в Stronghold: Definitive Edition локальні кампанії можна офлайн, але для того, щоб битися з іншими гравцями з'єднання з мережею інтернет вам все ж таки буде потрібно.

Stronghold: Definitive Edition скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру ви можете на сайті розробників, здійснивши перехід за посиланням на даній сторінці або на порталі Steam. Почніть грати прямо зараз, щоб навести лад і перетворити розрізнені землі на сильне королівство!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more