Закладки

Stronghold Kingdoms

Альтернативні назви: Stronghold Kingdoms

І гра & nbsp; Стронгхолд Кінгдомс & nbsp; - гра компанії Firefly Studios & ndash; розробника знаменитої лінійки ігр Stronghold . Провівши колосальну роботу, розробники створили дійсно варту гру, яка буде оцінена, як любителями попередніх версій, так і просто любителями хороших багатокористувацьких ігор.

І грать в онлайн гру & nbsp; Stronghold Kingdoms можна, якщо параметри комп'ютера відповідають вимогам. І гра Stronghold Kingdoms онлайн володіє такими вимогами:

- Операційна система: XP / Vista / Seven ;

- Процесор: з частотою 1 ГГц або вище;

- Оперативна пам'ять: 512 МБ для XP, не менш 1 ГБ для Vista / Seven ;

- Відеокарта сумісна з DirectX 9;

- 150 МБ вільного місце на жорсткому диску;

- Підключення до мережі & nbsp; Інтернет.

Наступним необхідним кроком є ​​ реєстрація в грі & nbsp; Stronghold Kingdoms, яка зроблена максимально простою і зрозумілою, завдяки чому займе всього кілька хвилин. Р еєстрація & nbsp; Stronghold Kingdoms увазі введення наступних даних в спеціальну форму на сайті гри:

- електронної адреси;

- пароля.

Stronghold Kingdoms онлайн реєстрація закінчується завантаженням і установкою клієнта гри. Після установки можна приступати безпосередньо до гри.

Stronghold Kingdoms онлайн гра, яка взяла багато від своїх попередників, але є й істотно змінені деталі. По-перше, зміни торкнулися & nbsp; торговельної сфери гри, яка стала тепер на багато більш реалістична. Так, при різних угодах, результат видний не відразу ж, а після деякого час з моменту її проведення. Торгувати і обмінюватися ресурсами тепер можна тільки зі столицями. Колишньої залишилася економічна модель & ndash; щоб добувати провізію необхідно садити сади, будувати ферми та інші споруди, які учувствуют у виробництві провізії. Після виробництва вся провізія зберігатися в коморі, а дерево, камінь і інші ресурси лежать на складах.

В Stronghold Kingdoms & nbsp; грати можна переглядаючи три карти: глобальну, карту села і карту замку.

І грать у гру & nbsp; Stronghold Kingdoms онлайн за допомогою глобальної карти потрібно тоді, коли є необхідність взяти який-небудь квест, або переглянути поруч знаходяться поселення, села, ворожі або союзницькі загони.

На карті села можна бачити & nbsp; всі свої будови, дивитися за процесом & nbsp; життя в села. & nbsp;

Карта замку дозволяє дивитися на укріплення з боку, але не передбачає можливості участі гравця у цих заходах. Можна, наприклад, дивитися, як замок намагаються захопити ворожі війська, і при необхідності & nbsp; поміняти & nbsp; тактику і манеру поведінки захисників.

Усі споруди будуються різну кількість часу & ndash; від хвилин до годин. Прим допомоги вікна досліджень можна підвищити швидкість будівлі, але для цього необхідний досвід, який гравець отримує при підвищенні рівня, або вкладаючи в гру реальні гроші.

У грі доступно шість типів юнітів: капита н и , селяни, копейщики, лучники, & nbsp; мечники і катапульти. Для більш тісної співпраці можна приєднатися до якої-небудь фракції. Максимальна кількість гравців в гільдії обмежується 40, а спілкування відбувається або за допомогою спеціального форуму, або за допомогою вбудованого чату.

І грать в & nbsp; Stronghold Kingdoms & nbsp; буде особливо цікаво любителям попередніх частин легендарної гри, але не тільки їм одним гра буде цікава. & nbsp; Любителі хороших ігор по достоїнству оцінять нову гру, так як, отримавши безліч доопрацювань і оновлень, гра вийшла на новий рівень. Добре пророблена в грі графіка & nbsp; дозволяє насолоджуватися середньовічними баталіями з вражаючою деталізацією. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more