Закладки

Summoners War

Альтернативні назви:

Summoners War без перебільшення одна з найкращих ігор жанру idle rpg. У грі барвиста мультиплікаційна 3D графіка з чудовою деталізацією, але це виділяє гру серед подібних. Нижче про все по порядку.

Вам належить стати в цій грі заклиначем і битися зі своїми колегами за допомогою монстрів, що закликаються. Ви не тільки зможете закликати монстрів, але й розвивати їхні здібності. Споряджати інструментом і самостійно формувати загони бійців необхідні конкретної битви стихій.

Усього стихій у грі п'ять

  1. Вогонь
  2. Вода
  3. Ветер
  4. Світло
  5. Темрява

Кожна зі стихій домінує над іншою, наприклад вода сильніша за вогонь, світло сильніше за темряву і так по колу. Поєднуючи монстрів певних стихій, можна домогтися переваги над супротивниками.

Коли почнете грати в Summoners War ви візьмете участь у ряді битв, де розробники навчать вас усьому, що потрібно знати для успішного початку та покажуть ази. Це трохи полегшить подальший поступ, але гра досить складна доведеться багато думати і багато чому вчитися.

Крім практичного застосування монстри є досить цікавою колекцією. Причому колекція в цьому випадку не перебільшення, оскільки монстрів у грі понад тисячу! Це точно найбільша кількість, яка тільки може бути. На те, щоб зібрати всіх можуть піти роки, і цей процес досить цікавий.

У грі зовсім не обов'язково робити покупки за реальні гроші. Не витративши грошей, ви досягнете тих же успіхів, просто це займе більше часу. Тому витрачати реальні гроші має сенс тільки, щоб подякувати розробникам якщо гра вам сподобається і підтримати подальшу розробку.

Творці гри подбали, щоб новачки надовго затрималися у грі. Вам просто не дадуть жодного шансу занудьгувати. Цьому сприяє величезна кількість різних подій із дуже щедрими призами. Нагороди за відвідування гри, регулярне проведення різноманітних акцій. Часті оновлення з величезною кількістю приємних змін.

У грі можна спілкуватися з друзями і навіть проводити битви між вашими загонами монстрів.

Острів, де буде знаходитись ваша колекція монстрів можна облаштувати на свій смак.

У самому центрі острова знаходиться вежа закликача є головною будовою.

На острові на вас чекає кілька місій, головним чином навчаючих. Після цього можна буде розпочати дослідження підземель.

У всіх монстрів колекції є низка унікальних навичок. Для посилення навичок використовують спеціальні руни, які можна отримати, виконуючи завдання.

  • Існують тут і рейди битви в реальному часі за участю трьох гравців.
  • Битви на арені з іншими заклинателями.
  • PVP битва на острові битв.

Крім того, є можливість вступити в гільдію, або створити свою. Дослідити лабіринт Тартаруса із учасниками гільдії.

Summoners War скачати безкоштовно на Android ви зможете після переходу за посиланням на цій сторінці.

Почніть створювати свою колекцію монстрів прямо зараз! Завантажуйте гру і насолоджуйтесь приємним проведенням часу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more