Закладки

Superfarmers

Альтернативні назви:

Superfarmers незвичайна гра ферма в якій господарюватиме вам допомагати справжні супергерої. Доступна гра на мобільних пристроях під керуванням Android. Графіка красива та яскрава у стилі сучасних мультфільмів. Озвучкою займалися професіонали, музика допомагає створити атмосферу веселощів та не дасть вам сумувати.

Ділянка і будівлі дісталися головній героїні виглядають не надто привабливо, але вони не такі прості як здається на перший погляд. У Superfarmers кожен предмет, рослина або тварина може мати приховану суперсилу.

Перед тим, як прийматися за завдання, пройдіть кілька нескладних місій і навчитеся керувати інтерфейсом гри. Для цього розробники підготували підказки.

Далі можна прийматися за супер-справи яких на вас чекає багато:

  • Дослідіть територію ферми, розчистте ділянки для посіву та забудови
  • Висадіть культури які, вирощуватимете, поливайте їх і вчасно збираєте врожай
  • Побудуйте сховище для готової продукції, майстерні та фабрики
  • Відремонтуйте будиночок головної героїні та упорядкуйте транспорт, який використовується для доставки замовлень
  • Познайомтеся з місцевими мешканцями, з'ясуйте в чому полягає їх суперсила і як вони зможуть допомогти вам у господарюванні
  • Мандруйте світом і відкрийте нові континенти

У цьому списку перераховані основні види діяльності, якими необхідно буде займатися під час гри.

Як зазвичай відбувається в іграх жанру ферма, господарство під ваше управління потрапить у непривабливому вигляді, покинуте. У міру того як почнете приводити територію та техніку в порядок з'ясується, що навіть у непривабливому зовнішньому стані кожна споруда, автомобіль та рослини не позбавлені суперздібностей. Якщо зумієте скористатися цим, то досить швидко досягнете успіхів у Superfarmers на Android.

Замовлення, отримані фермою, будуть ставати складнішими в міру того, як зростають виробничі можливості. Це не дозволить занудьгувати та підтримає заданий рівень складності протягом багатьох днів.

Важливо займатися плануванням, а не просто витрачати на що потрапив отриманий прибуток. Будуйте та покращуйте тільки ті об'єкти, які вам найбільше необхідні в цей момент. Якщо прибуток великий, можна частину грошей використовувати для прикраси будинку і території фермерського господарства.

Грати в Superfarmers можна довго, оскільки регулярно виходять оновлення. Проводяться тематичні події, присвячені святковим дням, з'являються нові елементи декору та цікаві завдання.

Щоденне відвідування гри буде винагороджено подарунками.

Заглянувши у внутрішньоігровий магазин, можна придбати багато корисних предметів за ігрову валюту або реальні гроші.

Щоб грати в Superfarmers, ваш пристрій повинен бути підключений до Інтернету.

Superfarmers можна скачати безкоштовно на Android, виконавши перехід за посиланням на даній сторінці.

Почніть грати прямо зараз, якщо хочете потрапити у світ, де проживають тисячі супергероїв і вести там фермерське господарство!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more