Закладки

Supremacy 1914

Альтернативні назви: Supremacy 1914

Гра Supremacy 1 914 є безкоштовною браузерної грою, де гравці стають головами могутніх націй в небезпечній Європі на рубежі століть. Перед ними стоїть завдання стати абсолютним лідером суверенної повноцінного континенту за допомогою дипломатії або просто грубою силою своєї славної армії Supremacy 1 914 онлайн. Створюйте потужні альянси, вишиковуйте свою економіку і готуйте країну до війни. Ведіть своїх людей в бій і стаєте правителем Європи в Supremacy 1914 online .

Перед тим, як грати в Supremacy 1914, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам, як: частота процесора - 2ГГц; ОЗУ -1ГБ; Відеокарта - 128 МБ. & nbsp; Supremacy +1914 реєстрація не забере у вас багато часу і не викличе складнощів:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; На головній сторінці виберете пункт & laquo; грати безкоштовно & raquo ;;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть логін;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть безпечний пароль і повторіть його;

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть діючий e-mail;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Напишіть дату свого народження;

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; виберіть пункт & laquo; Реєстрація & raquo ;.

Ви будете грати в гру Supremacy 1914 і розробляти тактику і стратегії по переміщенню військ. Гравці повинні бути дуже обережні, так як війна не завжди може бути оголошена; раптові напади є досить загальними.

Тривалість одного раунду Supremacy 1 914 онлайн варіює від чотирьох до восьми тижнів. Ви граєте на карті, де частини рухаються безперервно, як і в більшості браузерних ігор. Гра Supremacy 1914 надасть вашій увазі 30 країн та інтелектуальних керованих комп'ютером супротивників, обширну модернізацію провінції, торгівлі ресурсами і дипломатію! Одиниці в Supremacy 1914 онлайн рухаються в реальному часі на історичній карті.

У грі Supremacy 1 914 online немає звуку але, можливо, з додаткового завантаження гравці могли завантажити деякі музичні файли . Це сприятиме підвищенню інтересу до гри, коли ви будете в Supremacy +1914 грати.

В цілому, Supremacy 1914 онлайн має три різних категорії ресурсів, які необхідні для виживання європейського народу: продукти харчування, будівельні матеріали та енергетики. На щастя, всі ці ресурси доступні на європейській землі. На початку вашого перебування на посаді правителя своєї країни, ваші володіння складатимуться з 12 провінцій. Кожна провінція & nbsp; Supremacy 1914 online має фокус на одному ресурсі, який виробляється у великих кількостях для спільного використання по всій країні.

Гра Supremacy 1 914 має також заводи. Якщо провінція була модернізована з робітниками заводу, він здатний виробляти передові технології зброї залежно від рівня поновлення заводу. Вони дозволяють використовувати більш просунуті стратегії і мають важливе значення для подальшого перебігу гри. Виробництво в гра Supremacy 1914 залежить від рівня фабрики, кількості часу, необхідного, щоб завод досяг певного рівня.

Інтерфейс & nbsp; Supremacy 1914 online не є досконалим, але певні недоліки можна прибрати, досить мати трохи терпіння і бажання грати в гру Supremacy 1914.

Весь прогрес вашої гри & nbsp; Supremacy 1914 онлайн оцінюється з рейтинговими очками, які вносять вклад у вашого героя. Існує ряд рангів, які ви заробляєте на шляху, і ці ранги використовуються для того, щоб відрізнити вас від інших гравців, є символом ваших навичок і досвіду в грі Supremacy 1 914 [ 3] online .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more