Закладки

Surviving Mars

Альтернативні назви:

Surviving Mars економічна стратегія та симулятор виживання на Марсі. Графіка у грі відмінна. Озвучка гарна з добре підібраною музикою.

Перед початком гри вам доведеться вибрати кілька важливих параметрів. Насамперед потрібно визначитися до якої із програм з колонізації червоної планети приєднається. Це впливає на кількість доступних на старті гри ресурсів. Далі, підібрати лідера місії, що має риси, які на вашу думку допоможуть йому виконувати свої обов'язки.

Після цього, необхідно спрямувати зусилля на сканування планети, з метою визначення оптимального місця неподалік джерел основних ресурсів для успішного виживання в негостинному середовищі.

Найважливіших ресурсів у грі чотири типи:

  • Метали видобуваються з ґрунту в деяких місцях
  • Бетон і вода добуваються шляхом розколювання льодовиків
  • Кисень та електрику отримати можна з атмосфери планети
  • Їжа головним чином має рослинне походження

Це основні ресурси, є і другорядні переважно їх можна отримати шляхом вторинної переробки відходів.

Перед прибуттям колоністів вам необхідно підготувати табір до їх появи. Першим на поверхні планети приземляється корабель, на борту якого знаходяться роботи. Керуючи ними, створіть табір придатний для життя. Для цього потрібно забезпечити поселення електрикою та водою, звести купол та наповнити його киснем.

Після цих приготувань на планету прибувають перших 12 колоністів на чолі з лідером. Вони повинні прожити там деякий час і, якщо все пройшло добре, тільки після цього приходить переважна більшість людей.

Планета не дуже гостинна, на ній бувають пилові бурі, а кожні 20 секунд падають метеорити та метіороїди. На щастя, поверхня планети велика і шансів, що такий подаруночок прилетить до базового табору досить невеликий.

У всіх колоністів є індивідуальні здібності і спрямовуючи людей з правильними схильностями на відповідні типи робіт можна значно підвищити їх ефективність.

Якщо у вас закінчуються якісь із ресурсів, не впадайте у відчай, в таборі є невеликий запас, який дозволить без них обходиться, хоча і не тривалий час.

В крайньому випадку ви завжди можете запросити їх доставку з Землі і швидше за все отримаєте досить швидко.

Краще намагатися обійтися самотужки, видобуючи необхідне на місці. Найскладніше буде з видобутком металів. Справа в тому, що це вимагає безпосередньої участі людей і не може виконуватись роботами. Отже доведеться будувати бані у потрібних місцях, щоб забезпечити умови життя працівників.

У грі є невеликий сценарій, що для таких ігор рідкість. На землі можуть відбуватися події, які впливають на постачання вашої місії.

Не забувайте розвивати нові технології. При кожному початку гри дерево розвитку генерується випадковим чином. Таким чином в інший раз ви на старті можливо отримаєте насамперед наукові досягнення, які у минулій грі вам відкрилися лише наприкінці.

Surviving Mars скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на платформі Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати зараз, щоб дізнатися про всі таємниці червоної планети і переселитися туди жити!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more