Закладки

sZone Online

Альтернативні назви: сЗоне Онлайн, з Зон

Ігра sZone Online: Зона Відчуження повертається.

Несправедліво забута Сталкерська тема отримала нову цілющу ін'єкцію і повертається до життя. Після довгих переговорів з українською студією GSC, яка першою порушила геймерський інтерес до Чорнобильської зони, придумавши оригінальний сюжет про сталкерах, компанія російських розробників Cybertime не добилася дозволу використовувати оригінальну назву продукту, а тому свій назвала інакше. Однак гра sZone Online витримана в манері, що стала вже класикою.

Перед вами на багато користувачів шутер, в якому гравець працює від першої особи, але зможе перемикатися на вигляд третьої сторони. Управляти належить сталкером, який потрапляє в зловісну, чарівну і загадкову Зону Відчуження, населену монстрами - тваринами, які мутували під впливом радіації, що вибухнула АЕС.

Какой-то сюжетної канви немає, і кожен діє в міру своїх фантазій і здібностей. Це не так просто, адже треба пристосуватися до світу, в якому немає однозначних відповідей, де навіть пейзажі нестабільні.

Созданіе героя.

Начіная грати, для своїх небезпечних пригод належить створити героя. Кілька налаштувань зовнішності додадуть йому впізнаваною унікальності. Далі треба вирішити, чи хочете бути аборигеном цих земель або стороннім. Різниця очевидна - аборигени, це корінне населення, яке не залишило своїх будинків при евакуації. Мешканці підтягуються сюди за наживою, мріючи розбагатіти на продажі знайдених артефактів.

Етот вибір вплине на перелік навичок і доступні професії, але для ігрового процесу не матиме значення.

Профессіі:

 • Военний: снайпер, штурмовик, коммандос
 • Врач
 • Інженер: ремонтнік
 • Учений: теоретік
 • Охотнік
 • Друід: знахарь
 • Воін: боєць ближнього бою, защітнік
 • Следопит: зверобой
 • Ізобретатель
 • Ісследователь: естествоіспитатель

Іскусство виживання.

Когда у вас вже є герой, можна починати в sZone Online грати, досліджуючи території. Герой прибуває залізницею на станцію містечка Любечі. Спочатку піде собі геть він не зможе, але після кількох виконаних квестів пройде далі. Біля виходу за межі Любеч поспілкуйтеся з NPC, щоб дізнатися корисну інформацію та отримати перше завдання.

Ігрушка клієнтська, і для участі в ній необхідно завантажити sZone Online. Що радує - зробити це можна безкоштовно. З цього моменту починається справжні веселощі - напад мутантів, зіткнення з конкурентами, пошук артефактів, лавірування між аномальними пастками. Вас чекає повний букет несподіванок, які можливі тільки в настільки чужорідному людству світі.

Для більш ефективних вилазок і виконання завдань, об'єднуйтеся в групи з іншими гравцями. Але навіть якщо вам вдасться добути рідкісний артефакт, не варто передчасно мріяти про гідне винагороду. Вчені дуже вибагливі в своїх покупках, і не всі предмети, які бажають прийняти. Навіть якщо у них течуть слинки на вашу здобич, вони зображують холоднокровність і відсутність зацікавленості, аби скинути ціну.

Будут і мародери, ласі до чужого добра. Навіщо ризикувати власною шкурою, якщо можна поживитися на тих, хто повертається з небезпечної зони виснажений, і не здатний на повну силу опиратися? Ось тому напарники так важливі - разом ви не будете настільки легкою здобиччю.

В системі навичок героя гра сЗоне онлайн пропонує наступні напрямки розвитку:

 • Вижіваніе - блукаємо по території і збираємо артефакти
 • Поддержка передбачає створення предметів з підручного хлама
 • Боевая - вбиваємо все, що перегороджує шлях.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more