Закладки

Tank Future Force 2050

Альтернативні назви: Танк футуро Форс 2050

Ігра Tank Future Force 2050 танки майбутнього.

Еслі набридло воювати в умовах реальних подій, зверніть увагу на Tank Future Force 2050 для Андроїда проект, розроблений студією Awesome Action Games. Ставши учасників ігрового процесу, ви опинитеся в часі, коли бронетехніка зазнала значних змін. Її все ще легко дізнатися, але оснащення і можливості зробили крок далеко вперед, і танк з двома гарматами вже не здається дивиною.

Чтоби самому відчути нововведення, треба безкоштовно Tank Future Force 2050 скачати. Це зробило вже більше 50 мільйонів чоловік, встигнувши пройти не тільки основні завдання, але познайомитися з новими місіями в періодично виходять доповнення. Щоб встановити гру, яка важить 62 М, потрібна версія Андроїда від 4. 1. Інший варіант скачати Tank Future Force 2050 на комп'ютер, і розвивати паралельну лінію подій.

Фантастіческіе бої.

Танкі, вони і є танки борознять своїми гусеницями простори в пошуках ворога, а потім його бомблять. Хто свій, а хто чужий зрозуміти досить просто завдяки прапорам над машинами. Так само над ними висить шкала життя, з якої ясно, скільки влучень ще витримає броня.

Поскольку гра Tank Future Force 2050 розвиває події майбутнього, розробники взяли на себе сміливість пофантазувати, наскільки зміниться техніка. Спочатку бойові одиниці не особливо відрізняються від сучасних, але це лише спочатку. У міру того, як вам стане доступна певна сума ігрової валюти, зможете вдосконалити кожну деталь. Апгрейду підлягає все броня, вежа, гармати, ходова частина, інша технічне оснащення. Одного разу ви насилу дізнаєтеся колишні риси, настільки футуристичний вигляд придбає машина. Також вас чекають:

    После того, як провели в ангарі час за процесом підвищення характеристик, вирушайте на поле бою.

  • Качественная графіка
  • Реалістіческое звукове сопровожденіе
  • Яркіе спецеффекти
  • Необичная географія местності
  • Інтуітівно зрозуміле управленіе
  • Вибор врагов
  • Постоянние обновленія
Тут розгортається найцікавіше, адже ворогів стає з кожним рівнем все більше, і вони діють жорстко.

Ваша завдання вистежити кожного і знищити, і тоді місія буде пройдена, а нагорода знайде свого героя. Знайти ворога досить просто, адже він позначений на чутливому радарі у вигляді червоних крапок. Просто дотримуйтесь туди, де причаївся черговий ворожий танк, і розстріляйте його, знайшовши вразливе місце. Іноді доведеться підходити практично впритул, щоб снаряд пробив міцний панцир.

Управленіе і локації.

Tank Future Force 2050 гра пропонує цілком стандартне управління. У лівому кутку джойстик для пересування технікою, а праворуч кнопки прицілу, наближення і вогню. Навіть якщо для вас це в новинку, трохи потренувавшись, ви легко освоїте цю премудрість. Красу, складність при пересуванні і більше реалістичності додають перепони на майданчику. Вони закривають горизонт і не дають побачити чужу техніку. Це допоможе вам влаштувати засідку, втім, як і самому догодити в чужу, так що трохи здорової параної не завадить.

Стоіт також розповісти трохи про Донаті. Як ви розумієте, прокачування в грі грає важливу роль, і за кожен бойовий рейд з підбитими танками ворога ви будете отримувати нагороду. Вона йде на всілякі поліпшення, але граючи в безкоштовному режимі, домогтися швидких і значних змін досить складно. Тоді на допомогу приходять внутрішньоігрові покупки. Треба відзначити, що розробники вирішили не скупитися, і призначили цілком прийнятні ціни від 24,93 до 1 258,47 грн.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more