Закладки

Tanks Heroes

Альтернативні назви: Tanks Heroes
Ви перенесеться в метушливі дні Другої світової війни і зможете управляти технікою тих часів. Занурившись в ігрову атмосферу, Ви будете брати участь в активних боях, вести насичений спосіб життя, постійно відчувати, що небезпека десь поруч. Ідея хоч і не блищить новизною, але творці зуміли зробити так, що сюжет вийшов не ізбиті, а навіть навпаки, захоплюючим і інтригуючим. Адже Tanks Heroes грати можна практично на будь-якому комп'ютері, незалежно, яка операційна система на ньому встановлена. Невисокі системні вимоги, що динамічно розвиваються події, насиченість геймплея і можливість керувати залізними громадинами - ось що найбільше приваблює численних користувачів. Вписавши всю необхідну інформацію у відповідні поля реєстраційної форми (логін, пароль, електронні адреса), Ви відразу ж зможете приступити до захоплюючого ігрового процесу. Крім того, якщо буде пройдена Tanks Heroes реєстрація, повертатися до розпочатого заняттю зможете в будь-який зручний час, зберігши при цьому попередні досягнення. Він складається з наступних розділів: ангар (місце для стоянки танків), магазин (місце для покупки танків), профіль (інформація: рівень, проведено боїв, перемог, танків знищено, завдані ушкодження, максимальні очки за бій, час в бою, смертей) , опції (звук, дозвіл екрана, музика, якість графіки).

- Локація «Маяк»: є якісь укриття типу сільських будинків, перелісків, складок місцевості, а в основному доводитися чекати поки суперник висунеться на горбисте поле, яким розділена локація.

Грати в Tanks Heroes Ви будете, використовуючи 24 танка, які діляться на дві лінійки, що є основними.

Запам'ятайте, що кожен танк має наступні параметри: Міцність танка, Башта, Движок, Швидкість повороту вежі, Знаряддя, Ходова і Ціна. Між іншим, чим довше будете грати, тим потужніше стає Ваш танк. Покращувати танки можна за допомогою засобів, які заробляєте в перебігу геймплея. Кожна перемога приносить нагороду у вигляді золота і срібла. Витрачаєте Ви ігрову валюту на свій розсуд.

Чи не сумуйте на дозвіллі ні хвилини! Приєднуйтесь до веселого ігровому спільноті і насолоджуйтеся затягивающей аркадою! Гра подарує безліч пам'ятних миттєвостей! Будьте готові до вихору змінюваних одного за іншим подій! Гарного Вам настрою!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more