Закладки

Tauri World

Альтернативні назви: Tauri World

Aeria Games, випустила свій новий браузер під назвою Tauri World гра. Це науково-фантастична стратегія в реальному часу гри з браузера, що має унікальні візуальні ефекти на основі креслень Леонардо да Вінчі.

Гра TAURI оповідає про новий дім, який сотворило людство. Ви будете в Tauri World грати і візьміть участь у будівництві, розширенні і збільшенні розміру колоній і сили на острові. Гравці можуть розвивати інфраструктуру на їх острові, вони можуть розширюватися і переходити на нові місця з використанням передових технологій, таких як колонізаційні кораблі. Якщо гравці мають можливість керувати своїми ресурсами і територіями з розумом, вони можуть піти на війну і підкорювати нові землі Tauri World online.

Tauri World реєстрація не займе у вас багато часу і не викличе складнощів:

1. На головній сторінці придумайте логін;

2. Введіть безпечний пароль;

5. Вибрати пункт «Увійти».

Tauri World гра має кілька особливостей.

По-перше, гра TAURI має розгалужену систему будівель і транспортних засобів. Ви можете зайнятися створенням різних будівель, розширювати і використовувати більше 20 різних судів, які дозволяють гравцям шпигувати, колонізувати або почати війну.

По-друге, гра TAURI являє собою комерційну стратегію.

По-третє, Tauri World онлайн має розгалужену бойову систему.

Унікальна система колонізації Tauri World online була створена навмисно, даючи гравцям можливість для врегулювання планет, у тому числі володіння вісьмома островами на кожній з планет. Ви можете вибирати планети і сектора Tauri World онлайн, в яких ви хотіли б жити.

Спочатку основна мета гри Tauri World онлайн полягає в розробці однієї з обраних планет. Через деякий час, коли ви отримаєте рівень вище, ця колонізація інших планет буде неможливою.

Платформа Tauri World гра є однією з багатьох цілей, до яких ви прагнете. За допомогою платформи ви зможете плавно пересуватися між островами. Буксири гра TAURI використовуються для швидкого транспортування інших судів. Платформа також можете будувати міжпланетні кораблі, щоб колонізувати нові планети, і телепортувати кораблі з високошвидкісним (час кілька секунд).

Захисний індикатор поля Tauri World онлайн використовується для установки оборонної потужності поля. Пам'ятайте, що захисне поле буде захищати вас більше одного разу.

Ви будете керувати вашим островом в Tauri World гра.

Герої і бонуси спростять Tauri World гра.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more