Закладки

Tempest Rising

Альтернативні назви:

Tempest Rising стратегія реального часу в яку ви зможете пограти на ПК. Графіка хороша, картинка дуже реалістична. У грі ви побачите багато катів сцен. Озвучуванням займалися професійні актори, музику приємно слухати.

Розробники надихалися стратегіями RTS 90-х та 2000-х років. Але при цьому спробували вдосконалити жанр. Наскільки у них вийшло ви вирішите самі, коли гратимете в Tempest Rising.

Початкові завдання в іграх даного жанру:

  • Розвідати розташування родовищ та налагодити видобуток ресурсів
  • Облаштувати базовий табір та забезпечити його безпеку
  • Розвивати технології які дозволять удосконалювати техніку та озброєння
  • Створити сильну армію з достатньою чисельністю, щоб тримати супротивника в стрех

Події гри розвиваються в наші дні, але у світі, де історія пішла альтернативним шляхом. Існують три фракції, кожна зі своїми особливостями, слабкими та сильними сторонами, та мораллю. Доступна кожна з них. Прочитайте особливості та вирішуйте, яка фракція більше підходить до обраного вами стилю гри. У кожної з ігрових фракцій бойові одиниці є унікальними. Перемогти можливо, вибравши будь-яку зі сторін, у грі хороший баланс.

У суворому ігровому світі відбувається глобальний військовий конфлікт у якому за першість борються миротворчий корпус Глобальних Сил Оборони та війська Династії Бурі. Після невеликого навчання, вам доведеться при проходженні кампанії вибрати одну з цих сил і допомогти їй здобути перемогу. Пройдіть обидві кампанії, що містять по 15 місій кожна, щоб дізнатися дві різні історії. Для кожної з місій ви зможете налаштувати свою армію відповідно до завдань.

На планеті регулярно відбуваються погодні аномалії звані бурями, але це не звичайні бурі. Спробуйте знайти унікальні артефакти звані Ліани бурі. Ці предмети дозволять стати сильнішими за вашу армію, а вивчивши їх ви зрозумієте природу походження бур на планеті. Після того, як буде розкрито інформацію про причини появи даних погодних аномалій, грати не стане легше, оскільки в гру вступить ще одна сила з якою доведеться зважати.

Є багатокористувацький режим. Кампанії, хоч і дуже цікаві, є підготовкою до гри проти реальних суперників.

Ви зможете позмагатися як віч-на-віч, так і в режимі коли супротивників кілька. Бої з іншими гравцями у разі перемоги підвищують рейтинг. Чим вищий рівень отримаєте, тим більш щедрі призи ви можете розраховувати. Грати онлайн можливо як зі своїми друзями, так і обравши у противники випадкового гравця чи навіть кількох. Налаштування армії перед боєм впливає не тільки на проходження місій кампанії, але й допоможе перемогти в онлайн битвах.

Намагайтеся завжди серйозно ставитися до суперників і ніколи не вважайте їх слабкими, поки не отримаєте перемогу.

Tempest Rising скачати безкоштовно на ПК ви, на жаль, не зможете. Для придбання гри переходьте на портал Steam або загляньте на офіційний сайт розробників.

Встановіть гру і грайте прямо зараз, щоб розкрити таємницю загадкових бурь!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more