Закладки

Terra Nil

Альтернативні назви:

Terra Nil економічна стратегія з дуже незвичайними цілями гри. Графіка неймовірно детальна, барвиста, в реалістичному стилі. Фонова музика приємна і не втомлює у процесі. Озвучці ігрового світу розробниками приділено багато уваги.

Традиційно, перш ніж грати в Terra Nil вам доведеться пройти невелике навчання, без чого розібратися в грі може бути складно.

У грі ви займатиметеся надзвичайно цікавими справами:

  • Вивчати нові технології
  • Подорожувати і відвідувати планети з екологією, що кардинально різниться
  • Розвивати колонії на планетах
  • Добувати необхідні для функціонування техніки та будівництва ресурси

Всі ці дії служать однієї мети. Вам потрібно буде омолодити довкілля у відвіданих світах. Змусіть природу діяти разом із вами.

Кожна карта генерується випадковим чином. Навіть при повторних проходженнях завдань в одній і тій же місцевості все буде зовсім по-іншому і тому грати щоразу цікаво ніби граєте цей рівень вперше.

Гра дуже утихомирює, цьому сприяє краса навколишнього світу, де кожен елемент намальований вручну. Все це рухається, видає звуки та взаємодіє один з одним. Можна годинами насолоджуватися красою інопланетних пейзажів і це не набридає.

Грати не завжди просто, у кожної місцевості свої відмінні риси властиві тільки їй. Тому щоразу доведеться шукати і вибудовувати нову стратегію для досягнення завдань місії.

Необхідно неквапливо очищати ґрунт від бур'янів та інших видів забруднень. Тільки після того, як грунт буде підготовлений, приступайте до висадки зелені. Якщо не приготувати ґрунт належним чином молоді паростки можуть загинути і тоді почати знову буде набагато складніше.

Для функціонування техніки знадобиться енергія отримати яку необхідно не завдаючи шкоди екосистемі. Для цих цілей добре підійдуть вітряки та сонячні панелі.

Для росту рослинності необхідна вода. Створіть систему зрошувальних каналів і, якщо потрібно, попередньо очистіть водойму, з якого доставлятиметься вода.

Перш ніж залишити місце і братися за виконання наступного завдання необхідно усунути сліди своєї присутності. Переробте всі споруди та споруди, не залишаючи нічого крім квітучої природи після себе.

Кожна місія буде складнішою за попередню, але, якщо не поспішати, вивчати нові умови та обмірковувати кожен крок у вас обов'язково все вийде.

Надзвичайно цікаво і приємно бачити, як завдяки вашим діям на млявих пустках розцвітають луки і відновлюється зруйнована екосистема. Замість похмурих тьмяних пейзажів проявляється буйство природних фарб і в цю місцевість повертається життя.

Terra Nil скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Але ви зможете придбати гру на майданчику Steam або на офіційному сайті розробників.

Обов'язково встановіть цю гру, якщо вам не байдужа екологія і ви любите спостерігати за дикою природою!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more