Закладки

The Bonfire: Forsaken Lands

Альтернативні назви:

The Bonfire Forsaken Lands симулятор виживання з елементами економічної стратегії. У грі дуже красива мінімалістична 2d графіка, можна просто милуватися краєвидом у різний час доби, це виглядає дуже незвичайно. Озвучка та музика нічим не поступаються зображенням і роблять гру неймовірно атмосферною.

Тільки встановіть гру вас навчать як взаємодіяти з інтерфейсом. Це не займе багато часу, нічого складного в управлінні немає, але все досить просто.

Після цього починайте виживати:

  • Надсилайте людей на видобуток ресурсів
  • Будуйте необхідні будівлі в селищі
  • Озбройуйте мешканців для захисту
  • Розвивайте нові технології
  • Створюйте знаряддя праці та озброєння
  • Дослідіть землі навколо

Грати в The Bonfire Forsaken Lands буде непросто хоч спочатку може здатися, що гра дуже проста.

Слідкуйте за наявністю життєво необхідних ресурсів та поповнюйте запаси вчасно. Вкрай важливо дотримуватися балансу і не захоплюватися чимось одним. Наприклад, витративши занадто багато ресурсів на будівництво нових будівель, можна не встежити за тим, скільки їжі доступно, це загрожує поселенню голодною смертю. Приділяйте увагу всьому, саме в цьому полягає шлях до успіху.

Подбайте про захист. Озбройте всіх мешканців, щоб у разі нападу диких тварин або ворожих воїнів вони змогли захистити селище.

Але навіть якщо ви зробили це, вижити поселенню буде непросто. Іноді нападники бувають надто сильними і якщо ви не досягли необхідного рівня технологій і не покращили зброю, то мешканці практично приречені.

Землі навколо поселення населені вкрай недружелюбними істотами, позбавленими жалості. Ви можете найняти більше воїнів, щоб охороняти поселення, але тоді фермери можуть не впоратися із заготівлею необхідної кількості їжі. Кожне рішення треба добре обмірковувати.

Гра протікає щоразу інакше і в інший раз все може йти по-іншому. Але отриманий у попередніх спробах досвід допоможе виробити черговість дій, щоб цього разу пройти далі.

Не бійтеся програти, навіть якщо в поточній грі вас спіткає невдача, це дасть вам більше знань для інших спроб. Експериментуйте, застосовуючи різні тактики та знайдіть свій власний шлях до успіху.

Надсилайте слідопитів досліджувати світ навколо, він таїть у собі багато таємниць і загадок. Деякі з цих відкриттів можуть допомогти вижити вашому місту або, навпаки, стануть смертельною пасткою і призведуть до загибелі розвідника.

Процес затягує, хочеться просунутися далі і подивитися, що буде.

Багато гравців по всьому світу гідно оцінили гру. Про те, що перед вами унікальна технологія говорить і безліч нагород.

The Bonfire Forsaken Lands скачати безкоштовно на Android ви можете, перейшовши за посиланням на даній сторінці. Перші шість днів грайте без оплати, далі розробники попросять вас внести невелику суму. Гра є шедевром і стоїть тієї скромної ціни, яку за неї просять.

Починайте грати зараз і розвивайте маленьке поселення до розмірів справжнього міста!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more