Закладки

The Elder Scrolls: Castles

Альтернативні назви:

The Elder Scrolls: Castles незвичайна стратегія із всесвіту The Elder Scrolls. Гра доступна на мобільних пристроях під керуванням Android. Графіка досить деталізована та барвиста. Для гри вам не обов'язково мати пристрій із високою продуктивністю. Озвучка виконана добре.

Гра вийшла цікавою і унікальною. Вона вдало поєднує відразу кілька жанрів. Це симулятор містобудування, стратегія та не тільки. Управління тут нескладне і зрозуміле інтуїтивно, крім того, підказки від розробників допоможуть у всьому розібратися.

Грати в The Elder Scrolls: Castles буде цікаво. Багато завдань чекає тут гравців:

  • Розширюйте замок, будуйте нові приміщення, коли з'являється потреба в них
  • Наймайте на службу воїнів та робітників
  • Визначте оптимальне місце для кожного з ваших людей залежно від навичок
  • Озброїть ваших бійців і покращуйте їх спорядження
  • Керуйте королівством, приймайте рішення та обирайте шлях розвитку
  • Розподіляйте ресурси туди, де вони найбільш необхідні

Це скорочений список справ, які ви займетеся в The Elder Scrolls: Castles ПК.

Розробкою гри займалася студія, яка випустила раніше Skyrim та Fallout Shelter. Попередні проекти були популярними у багатьох гравців і The Elder Scrolls: Castles також не розчарує.

Гра дуже схожа на Fallout Shelter, але тут ваші можливості значно ширші і завдяки цьому грати цікавіше.

У міру розвитку вашого замку та армії, завдання з якими ви зіткнетеся будуть ставати складнішими. Тільки вступаючи в сутички з легендарними супротивниками, можна видобути найбільш цінну зброю і спорядження.

Кожне з прийнятих вами рішень впливає життя всього королівства. Обмірковуйте свої кроки і намагайтеся не допускати помилок, оскільки навіть дрібні помилки можуть призвести до поразки, після чого доведеться почати заново.

Гра щоразу проходить інакше, всі ситуації з якими ви зіткнетеся генеруються випадковим чином.

Крім перерахованого, в The Elder Scrolls: Castles Android присутня дипломатія, ви будете взаємодіяти з сусідніми королівствами, зможете надавати допомогу їхнім правителям і просити допомогти вам. Перш ніж поділитися будь-яким ресурсом, переконайтеся, що ви можете зробити це без ризику для ваших людей.

Гра регулярно отримує оновлення, у святкові дні у вас буде можливість взяти участь у тематичних подіях та отримати унікальні фарбування для замку та костюми для бійців та робітників.

Внутрішньоігровий магазин дозволить купити ресурси, що бракують, і багато іншого за ігрову валюту або реальні гроші.

Грати в The Elder Scrolls: Castles можна як онлайн, так і офлайн, що зручно якщо ви знаходитесь поза зоною покриття мобільного оператора.

Щоб почати, вам потрібно The Elder Scrolls: Castles завантажити та встановити на пристрій.

The Elder Scrolls: Castles безкоштовно скачати на Android можна виконавши перехід за посиланням на даному сайті.

Почніть грати прямо зараз, щоб стати мудрим правителем у світі The Elder Scrolls!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more