Закладки

The Great War: Western Front

Альтернативні назви:

The Great War Western Front - тактична стратегія з елементами RTS. Пограти можна на ПК. Графіка гарна створює враження, що ви дивитеся на реальне поле бою з висоти. Озвучено гру якісно, музика не втомлює згодом.

У грі ви приймете на себе командування одним із напрямків західного фронту у Першій світовій війні. Це одна з найбільших воєн у сучасній історії, практично всі країни європейського континенту прямо чи опосередковано брали участь у протистоянні.

Гра включає кілька жанрів. Командуйте військовими підрозділами в режимі покрокової стратегії та беріть на себе керівництво в окремо взятих штурмах та військових операціях у режимі стратегії реального часу. Це дозволяє приділяти більшу увагу кожній операції ваших сил та звернути можливу поразку у перемогу завдяки безпосередньому керівництву.

Спочатку ви повинні будете пройти невелике навчання, для того, щоб не виникло проблем з управлінням у процесі гри. Далі вибирайте відповідну фракцію кожна з яких має свої слабкі та сильні сторони та починайте грати.

Для перемоги потрібно сконцентрувати увагу на кількох напрямках діяльності:

  • Боріться за території багаті ресурсами та зручні з погляду логістики
  • Плануйте операції з оборони та наступу з урахуванням рельєфу місцевості та рослинності
  • Грамотно розподіляйте ресурси серед тих родів військ, які будуть найбільш ефективні для вас
  • Знищуйте військові підрозділи противника, руйнуйте його логістику та ресурси

Виконуючи всі ці дії, успіх вашої кампанії гарантований, але на полі бою все може виявитися не так просто.

ІІ досить розумний, це не дасть вам занудьгувати і створить реальну загрозу поразки. Передбачено кілька режимів складності як для новачків, так і досвідчених гравців.

У режимі покрокової стратегії ваші та ворожі підрозділи зображені схематично у вигляді фігур на полі, що складається з шестикутних секцій. Ви та противник робите ходи по черзі. Поле бою є реальною місцевістю з лісами височинами і річками. Використовуйте рельєф місцевості на користь і не давайте скористатися перевагами ворогові.

В режимі стратегії реального часу ви можете планувати та розміщувати укріплення, керувати малими загонами своєї армії.

Не нехтуйте дипломатією, це дозволяє отримати допомогу союзників у складних для вас ситуаціях.

Грати можна як в одиночну кампанію, так і проти реальних гравців по мережі.

Для ентузіастів передбачений зручний редактор, що дозволяє моделювати власні битви не витрачаючи на це занадто багато часу.

Грати в The Great War Western Front сподобається всім любителям військових стратегій, адже гра по-своєму унікальна і надає багато можливостей.

The Great War Western Front скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру ви можете на майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз, щоб дізнатися наскільки ви талановитий полководець в умовах однієї з найсуворіших воєн в історії!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more