Закладки

The Dead Linger

Альтернативні назви: The Dead Linger

Гра The Dead Linger є онлайн грою від першої особи. Ви будете в грі & nbsp; The Dead Linger розслідувати різні області і вбивати зомбі. На Вашому піїтам буде зустрічатися величезна кількість зомбі.

В онлайн грі The Dead Linger реєстрація здійснюється швидко. Для того, щоб зареєструватися Ви повинні ввести наступну інформацію:

1. Своє користувача ім'я.

2. Придумати і написати унікальний пароль.

Грати в гру The Dead Linger Ви будете в світі, який залишився після апокаліпсису. У цій грі виживають найбільш пристосовані гравці. Вашими ворогами є:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Зомбі & ndash; монстри, які з величезним бажанням жадають Вас убити.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Інші фракції & ndash; решта вижили, які хочуть одержати над вами перемогу у виживанні.

Ігрова фракція може включати до 16 гравців, межа, який може бути підвищений тільки з часом пізніше. Ці гравці можуть або бути кращими друзями або смертоносних ворогів.

На різних серверах гравці вважаються ворогами один до одного за замовчуванням, але дружні гравці можуть об'єднуватися в партії і працювати разом.

На PvP серверах, кожен гравець є частиною однієї з багатьох воюючих команд. Мета полягає в одній команді і в тому, щоб знищити всіх остаьних.

У грі The Dead Linger грати Ви повинні дбаючи не тільки про знищення ворожої сторони, а й добробут Вашого персонажа. Вам потрібно буде його годувати і уберігати від інфекцій. Якщо Ваш персонаж помре, якщо тривалий час не буде отримувати їжу.

У грі The Dead Linger online і Грок можуть забезпечити себе різними видами зброї , починаючи від вогнепальної зброї до імпровізованого зброю ближнього бою. Безпека гравця в чому залежить від їх арсеналу . Для беззбройного новачка не так багато загроз, однак, гравець зі снайперською гвинтівкою та іншим небезпечним зброєю може убити кожного, хто наблизиться до їх території.

В онлайн грі The Dead Linger & nbsp; Вам будуть доступні різні типи одягу , надана спеціальна захист , а також практичні переваги.

Зомбі & ndash; це люди або тварини, які були інфіковані вірусом HNZ . Даний вірус може передаватися через рідина організму або фізичний контакт (особливо укуси ) , і, можливо, за допомогою інших засобів .

Зомбі втратили більшу частину своїх вищих психічних функцій, і в цій якості не надто активні. Вони прагнуть бути мисливцями на людей. Зомбі має три основні стани:

& nbsp; & nbsp; & nbsp; - Бездіяльність - перетасування навколо, апатичність.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; - Розслідування - зомбі можуть виявити людину через зір, нюх, або звук.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; - Агресивність - зомбі шукає інших гравців, або на оглядовому майданчику, або здійснюючи активну погоню.

Зомбі набагато важче вбити , ніж здорового людини . Вони вмирають, якщо їхні голови були знищені або серйозно пошкоджені. Однак , зомбі схильні до розчленування . Це є тактичною перевагою для людини, якщо він хоче вижити : відстріл зомбі ноги , наприклад, буде сповільнювати їх .

Грати в грі The Dead Linger безкоштовно Ви природно можете, однак покупка платного ігрового пакету дасть Вам набагато більше переваг.

& nbsp;

Підкорите цей світ, знищуючи своїх ворогів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more